Interiérové stojany na víno

Pokud máte rádi víno, jistě už jste někdy přemýšleli o tom, jaké by to bylo mít doma vlastní sbírku několika lahví vína. K tomu vám skvěle poslouží interiérové stojany na víno, které vypadají opravdu luxusně a vašemu vínu to v nich bude jistě velmi slušet. Podívejte se společně s námi, jak úchvatné úložné prostory na víno můžete mít i vy.

woodenwinestoragewall
Zdroj: home-designing.com

Kam s vínem?

S problémem s uskladněním vína v interiéru se už potýkal nejeden jeho milovník. Snad právě to byl hlavní popud designérům a architektům, kteří se rozhodli vybudovat interiérové stojany na víno, které dokonale splynou s místností, ve které se nachází. Nejčastěji to bývá kuchyně nebo předsíň. Většinou lze šikovně využít i volné prostory, které obvykle nenajdou využití, například pod schodištěm nebo na stěně v kuchyni. Efektivní využití je jedno plus, praktická stránka druhé.

whiteroundholeswinegrass

Zabudované a prostorné

Nezáleží na množství lahví vína, které plánujete v interiéru uskladnit, protože úložné prostory lze ve většině případů přizpůsobit vašim potřebám. Stejně tak je tomu při výběru provedení a materiálu. Architekti se vždy maximálně snaží o to, aby úložný prostor na víno nijak nevyčníval, ale aby naopak vypadal jako zcela přirozená součást celku. O tom, jak se jim to daří, se můžete přesvědčit na fotografiích v tomto příspěvku, kde vám představujeme moderní pojetí interiérů na víno.

differrentsizedwhitecircleswinestorageunderthestepswinebottlestorageunderthestairswinecellarlightupglassentrywaywinebottlestorage
acrylicwinebottlestoragewallseperatorseethroughwinebottlewall

Zdroj: home-designing.com