Nový trend – betonové střešní krytiny

Uvažujete o výměně střešní krytiny? Právě teď je na to ta správná chvíle. Obstarejte i vy svému domovu kvalitní střešní krytinu z odolného betohu se speciální ochrannou vrstvou a uvidíte, že této investice nebudete litovat.

střešní krytiny
Zdroj: mediterrancz.cz

Vybíráme dokonalou střešní krytinu

Současná nabídka střešních krytin a tašek je velmi pestrá. Na jednu stranu je to pochopitelně dobře, protože tak máme mnoho možností při výběru a snadno tak můžeme dosáhnotu skvěle vypadající střechy. Na druhou stranu se však v takovém množství nabízených produktů můžeme snadno ztratit a sáhnout po nekvalitnm výrobku. Nenechte nic náhodě a vsaďte na jistotu. Dlouholetá tradice, moderní technologie výroby a maximální spokojenost zákazníka je jen několik z mnoha výhod střešních krytin Mediterran. K dostání jsou v mnoha variantách a to nejen podle barvy, ale i druhu a tvaru tašky.

Proč zvolit střešní krytinu Mediterran

Abyste však ještě před samotnou koupí nové střešní krytiny měli jistotu, že kupujete správně, informujte se o její kvalitě. U střešní krytiny Maditerran máte díky plnění technických norem záruku dlouhodobé výdrže vaší nové střechy, což je skutečnost, kvůli které se vyplatí do nového zastřešení investovat. Mediterran je betonová střešní krytina, která vznika nanesením betonu na podložky. Do konečné podoby se tomuto druhu střešní krytiny pomáhá lisováním. Tradice využívání tohoto stavebního materiálu sahá až do starověkého Řecka, kdy se využívala směs páleného vápna a písku.

střešní krytina

Kvalita a spolehlivost

Abyste měli skutečně jistotu, že bude o vaši střechu dobře postaráno po několik let, poskytuje stavební firma záruku trvající třicet let, která se vztahuje nejen na vodotěsnost a mrazuvzdornost, ale také na přesnost rozměrů. O svoji střechu tak už skutečně nemusíte mít žádné obavy, protože bude díky Mediterranu v dobrých rukou. Krytiny Mediterran můžete vybírat v provedeních Vlčanka, Danubia, Coppo, Rundo a Zenit. Nabídka střešních krytin je skutečně velmi pestrá, a tak si z ní jistě každý z vás vybere ten pravý produkt, se kterým bude spokojený.

Zlatá střední cesta

Pokud si chcete pořídit novou střešní krytinu a rozhodujete se mezi pálenmi střešními taškami a lehkými střešními krytinami, budou pro vás betonové střešní tašky tou správnou volbou. Jsou totiž střední cestou mezi výše uvedenými druhy střešních krytin a nabízí vám tak všechny jejich výhody. Jednou z těch hlavních je především vysoká odolnost, která u betonových tašek může dosahovat až osmdesáti let. Nezanedbatelnou předností tohoto druhu střesní krytiny je také estetický vzhled, díky kterému bude váš dům vypadat skutečně skvěle. To, že při jejich výrobě navíc dochází k minimální ekologické zátěži životního prostředí, je už jen příjemným bonusem na závěr.

střešní krytina

střešní krytiny
Zdroj: mediterrancz.cz