Čas jako umění

Když zařizujete interiér a potřebujete hodiny, většinou se řídíte podle toho, že které vás zaujmou jako první, ty budou ty vyvolené. Bohužel naše obchody nenabízí zrovna nápadité hodiny, a tak je třeba hledat jinde, nejlépe pak na internetu. My tento úkol udělali za vás, a tak vám můžeme představit ty nejkreativnější hodiny současnosti.

hodiny
Zdroj: digsdigs.com

Přehlídka nejpodivnějších hodin

zapomeňte na staromódní kukačky nebo obyčejné ciferníky, revoluce ve světě hodin je tady
a přináší pestrou nabídku těch nejbláznivějších hodin, jaké jste kdy viděli. Jestli váš interiér právě něco takového potřebuje, pak k tomu máte jedinečnou příležitost. Moderní designéři vymysleli takové hodiny, ze kterých vás doslova bude přecházet zrak. Někteří vsadili na futuristický styl, jiní dávají přednost geometrickým liniím. Ať už je zvolený styl jakýkoliv, parádu udělají každému domovu.

hodiny

Elegantní designové kousky

Ačkoliv styl většiny extravagantních hodin je zajímavý a moderní domácnosti jej přivítají s otevřenou náručí, faktem i nadále zůstává skutečnost, že ne vždy je na nich snadno rozpoznatelné, kolik hodin vlastně je. Je tak otázkou, zda skutečně hledáte hodiny, které poslouží více méně jako atraktivní dekorace nebo dáte přednost klasickým hodinám, na kterých sice snadno rozpoznáte čas, ale rozhodně neohromí žádnou návštěvu. To se vám s některými z hodin z tohoto článku rozhodně nemůže stát.

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny
Zdroj: digsdigs.com