Černobílé dekorace pro oslavu halloweenu

Halloween se již blíží, a tak nastal ten pravý čas pro shánění dekorací, které vás po toto období budou doprovázet. Pokud bychom zůstali u původního pojetí tohoto svátku, pak by pro nás byly nejvhodnější barvy černá a bílá, díky kterým můžeme snadno vykouzlit tajemnou atmosféru, která k tomuto svátku prostě neodmyslitelně patří. Přesvědčte se sami, jak skvěle tyto dekorace vypadají.

halloween
Zdroj: digsdigs.com

Moderní halloweenské barvy

Kombinace černé a bílé barvy je velmi oblíbená ve více oblastech a interiérový design je jednou z nich. Jejich popularitu lze připisovat dokonalému kontrastu, který spolu vzájemně tvoří. Halloween je skvělou příležitostí, jak světu ukázat krásu propojení těchto dvou barev a navíc se skvěle pobavit při vymýšlení kreativních dekorací, pomocí kterých si tento svátek užijete na maximum. Vyzdobte svůj interiér tak, aby právě vaše oslava halloweenu byla pro vaše přátele nezapomenutelná.

halloween

Dekorace s vůní strachu

Ano, i tak by se daly nazvat ozdoby, které během halloweenu lidé využívají k výzdobě svého příbytku. Většinou se totiž můžete kromě populárních dýní setkat i s podobiznami kostlivců, netopýrů či pavouků. Někteří však tento svátek berou jako jedinečnou příležitost k tomu, aby se mohli plně oddat vymýšlení kreativních dekorací, které hned tak někdo jiný mít ve svém interiéru nebude. Pokud ale přeci jen potřebujete trochu inspirace, jistě ji najdete v tomto příspěvku.

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween
Zdroj: digsdigs.com