Dodejte vašemu domovu atmosféru pulzující metropole

Jste milovníkem velkoměsta? Rádi se kocháte pohledem na zářící noční New York či jinou rušnou metropoli? Pořiďte si náš LED obraz do svého pokoje a vdechněte mu tak atmosféru jednoho ze světových velkoměst!

Led obraz blesk nad New Yorkem
Foto: obrazyled.cz

Pulzující noční metropole, nejčastěji New York, je jedním z nejoblíbenějších obrazových motivů. Klasické fotky či obrazy jsou krásné, avšak nedokážou vám plně navodit pocit, že jste přímo „ve víru velkoměsta“. LED obrazy, tedy podsvícené obrazy, však ano. Chcete-li opravdu zachytit a potrhnout noční atmosféru vaší oblíbené metropole, není nic vhodnějšího než právě naše moderní obrazy.

Obraz záře města
Foto: obrazyled.cz

O LED technologii

LED obrazy jsou novinkou na českém trhu. Tyto obrazy disponují řadou předností. Především dokážou díky podsvícení dodat běžnému obrazu originální a živoucí charakter. Ten vynikne přes noc stisknutím jediného tlačítka na ovladači. Přes den jsou pak běžnými obrazy. LED obrazy nejsou pouze originální bytovou dekorací, jsou taktéž použitelné jako lampička. V neposlední řadě je velkou výhodou těchto originálních obrazů jejich energetická úspornost. LED technologie jsou velice šetrné, mají 10 krát větší účinnost a tím pádem 10 krát menší spotřebu proudu než běžné žárovky. Navíc mají LED žárovky extrémně dlouhou životnost a jsou vhodné do zařízení, které se často zapíná a vypíná – oproti klasickým žárovkám v těchto případech neshoří. V neposlední řadě neobsahují rtuť a nejsou tak při jejich rozbití jedovaté, jako běžné žárovky.

Obraz planety v kuchyni
Foto: obrazyled.cz

Je libo New York, Vancouver, vodopády nebo Sněhurku?

V naší nabídce si můžete vybrat z široké palety motivů velkoměsta. Je libo Manhattan, jehož záře se odráží od vodní hladiny? Nebo vás fascinuje pohled přes jednu z newyorských dominant – Brooklynský most? Či dáváte přednost jinému městu – Vancouveru, Salfordu nebo čínské Šanghaji? Můžete zvolit černobílý obraz s nádechem retra, čistě noční pohled nebo naopak ladění do poklidnějšího západu slunce. Pro ty, kteří dávají přednost umělecké atmosféře, je v nabídce i noční pohled na Benátky. Záleží tedy jen na vás, který motiv odpovídá vašim představám.

Ilustrace dětského obrazu
Foto: obrazyled.cz

Kromě velkoměst je v naší nabídce také mnoho dalších motivů – např. výjevy z přírody, jako thajské vodopády, zvířata či fotografie oceánu. Velmi oblíbené jsou také obrazy pro děti. Můžete svému dítěti vybrat jeho oblíbenou pohádkovou postavičku a pomocí ovladače pak můžete ztlumit světlo na minimum, takže vaše dítě bude „pod dohledem“ svého pohádkového hrdiny v klidu usínat. Nemusíte se bát ani o vysoké účty za elektřinu, neboť jak bylo zmíněno výše, LED žárovky jsou extrémně úsporné.

Každý obraz je nabízen v několika rozměrových variantách. Ceny se pohybují od 700,- až do 4000,- v případě velkoformátových designových obrazů. V nabídce je momentálně kolem 60 zářících motivů obrazů na zeď

Obrazy na zeď či stěnu

Nemusíte se bát složité instalace. Všechny obrazy jsou vybaveny železnou úchytkou pro pověšení na zeď. K dispozici jsou dva typy napájení – lze jej napájet buď klasicky připojením do elektrické zásuvky anebo připojením na rozvody světla. Pro snadné zapínání, vypínání a regulaci intenzity světla je možné si přikoupit malý ovladač.