Dřevěná dekorační písmena jako puzzle

V moderním interiéru jste se jistě již setkali s nějakými dekoračními písmeny. Většinou se jedná o dřevěné kousky poskládané do nějakého nápisu na polici či stěně. Někteří jej mohou s trochou šikovnosti vyhotovit i z kartonu. Novinkou v tomto trendu písmen v interiéru je jejich skládání, kterém funguje na stejném principu jako populární puzzle.

dekorace
Zdroj: freshome.com

Nápis do každého interiéru

Uvažovali jste někdy o tom, že by váš interiér potřeboval nějaký nápis nebo například jméno vašeho potomka? Pak není nic jednoduššího, než koupit několik dekorační písmen, pomocí kterých nápis snadno a rychle vytvoříte. Jak to ale udělat, aby písmena držela pohromadě? Ještě nedávno bylo jediným řešením jejich uchycení za stěnu nebo podložení oboustrannou lepicí páskou na polici. Nyní však přichází novinka, pomocí které bude nápis držet pohromadě skutečně důkladně.

písmena

Složte si své puzzle

Nový tvar písmen je uzpůsoben tak, abyste je dokázaly snadno spojit a složit jako dílky puzzle. Výhodou této metody upevnění jednotlivých písmen je především ten, že je můžete kdykoliv zase stejně snadno rozpojit a složit úplně jiný nápis. Tato kolekce dekoračních písmen se nazývá Nuzzles® a můžete ji mít doma i vy. Nemusíte nutně vytvořit nápis jméno, ale třeba i nějaký svůj oblíbený citát, motto nebo jméno oblíbené hudební skupiny. Fantazii se meze nekladou a proti si je neklaďte ani vy a pusťte se do písmenkování.

písmena

písmena
Zdroj: freshome.com