Interiérové dekorace pro cestovatele

Cestování je v současné době dostupnější, než bylo kdy dřív. Není se proto ani čemu divit, že počet cestovatelů každým rokem stoupá. Ať už cestujete k moři, vyrážíte do hor nebo zůstáváte věrni naší republice, v každém případě oceníte cestovatelské dekorace, které každé vaší návštěvě prozradí, jaká je vaše největší záliba.

brass-look-bottle-openers-travel-themed-wedding-decorations-600x436
Zdroj: home-designing.com

Dekorace ze všech koutů světa

Asi nejoblíbenější dekorací, která pro vás současně také bude mít velmi význam, je suvenýr, který jste si ze svých cest dovezli. Mohou sem patřit například mušle od moře, různé kamínky, pletené náramky a vlastně cokoliv, co jste si na svých cestách pořídili. Vždy, když se na ně podíváte, okamžitě si vybavíte destinaci, ze které daný předmět pochází. Není proto divu, že spousta cestovatelů má svůj dům plný takovýchto suvenýrů, které jim vždy připomenout jejich putování po světě.

cork-globe-with-pins-travel-themed-wedding-centrepieces-600x600

Když chcete ještě něco navíc

Pokud vám nestačí suvenýry z cest, které jste si přivezly, nebo jen nejste zastánci jejich shromažďováni v interiéru, pak si pochopitelně můžete cestovatelské dekorace i zakoupit. Velmi oblíbené jsou nástěnné mapy a to od těch současných moderních až po historické kousky. Pokud vás fascinuje moře, pak by vašemu interiéru mohl slušet některý z modelů lodí nebo kormidel. Kompasy a globusy také nevyužijete jen při plánování cest a snadné orientaci, ale opět mohou posloužit jako dekorace, jak ostatně sami vidíte na fotografiích v tomto příspěvku.

ship-ornament-world-travel-decor-600x730suitcase-shelving-travel-themed-decorating-ideas-600x904ship-wooden-bookends-travel-themed-decorating-ideas-600x575grey-slate-map-of-america-travel-themed-room-decor-600x600bespoke-colour-in-pillow-travel-inspired-bedding-600x600
Zdroj: home-designing.com