Několik tipů na levné dekorace do ložnice

Bez dekorací, doplňků a nejrůznějších drobností by naše bydlení nemělo šmrnc. K životu je nepotřebujeme, ale jsou to právě ony, díky kterým je náš domov útulnější, a proto bychom je neměli vynechat ani v případě ložnice, ve které trávíme velkou část našeho života. A protože vybrat drahé dekorace není umění, prozradíme vám, jak interiér vylepšit za pár korun.

Dekorace do ložnice
Zdroj: zillow.com, Alder

Efektní potisky

Samolepící tapety a potisky s nejrůznějšími motivy zažívají opravdový boom. Není divu, jde o velmi levnou a vkusnou dekoraci, která dokáže změnit charakter ložnice k nepoznání. Nevyberete-li si z pestré nabídky připravených samolepek, můžete si nechat vytisknout vlastní. Dbejte na dodržování linií, aby výsledek nepůsobil nesourodě.

Dekorativní může být i nábytek

Noční stolek či knihovna nemusí být ryze funkční – nábytek může splňovat i estetická kritéria. Starý nepoužívaný stolek po prarodičích nebo levný kousek ze starožitnictví udělá hotové divy. Stačí, když ho znovu natřete a opatříte moderními prvky (chromované úchytky…). Knihy nejrůznějších tvarů a barev lehce sjednotíte zabalením do jednotného papíru. Můžete je vystavit nejen v knihovničce, ale také na poličce nebo nočním stolku.

Originální potahy

Ložnice bývají plné polštářků, které můžete opatřit originálními potahy. Ani ty vás nemusí stát majlant – pomocí batikovací techniky na nich vytvoříte unikátní obrazce, které budou korespondovat s ostatními doplňky.

dekorace do ložnice

ložnicová dekorace fotografie

ložnice inspirace foto
Zdroj: pinterest.com/cukri/

Tip: Sledujte pravidelně www.infoblok.cz a budete vědět, jaké služby a výrobky jsou právě v kurzu!