Samolepky – fototapety na zeď

Fototapetu si nepořizujeme na pár dní. Zůstává odrazem naší osobnosti. Nepořizujeme si ji bezhlavě, hledáme tu správnou, která nás oslovuje a která v našem bydlení zůstane několik let. Najdeme tu správnou?

fototapeta na zeď
Zdroj: www.isamolepkynazed.cz

Hledáme námět na fototapetu

Předpokládám, že všichni mají nějaké své vlastní osobní touhy, sny, které nás každodenně ženou určitým směrem. Každý z nás, i když se sejdeme společně v jednom obchodě s fototapetami, nakonec vybereme něco jiného. Nevěříte? Vzpomeňte si na svá přání a touhy. Milovník aut si jistě na zeď nenalepí březový lesík. Stejně tak, jako milovník přírody, by se nechtěl několik let koukat na mrakodrapy. Všichni víme, ačkoliv někteří tajně, co je našim smyslem života, našim motorem a podle toho vybíráme fototapety na zeď, která nám bude dělat radost po spoustu dalších let. Obrázek na zdi obývacího pokoje, pracovny či ložnice bude odrážet naši osobnost a my se za ni nebudeme stydět. Naopak bude naší pýchou a především nám osobně bude připomínat sladké chvíle našeho života, naše sny a touhy nebo náš opravdový a současný život, který si chceme ještě dlouho uchovat v paměti. Výběr námětu fototapety najdete ve svém srdci, ve svých snech či zatím nesplněných přáních.

Jsou lepší Dolomity nebo Londýn?

Tuto otázku položte svému srdci. Každý si dokáže vybrat. Možná dáte přednost rozkvetlé louce, magnolii, lučnímu kvítí nebo plachetnici. Ptejte se sami sebe, zda chcete mít v obývacím pokoji palmy, mořskou pláž či radši prales nebo podzimní les. Nebo hledáte fototapetu pro svou ložnici? Možná byste měli uvažovat ještě více a také byste měli hledat o to více klidnější téma.

Stone Wall

Má oblíbená fototapeta je Stone Wall – Backstein. Potřebuje zvláštní místo, i když může být aplikována i na velkých plochách, je hodně specifická. Máte také některou svou „oslovující“? Budeme rádi, pokud se podělíte o vaše názory.