Svíčky

Svíček můžete najít na trhu stovky druhů sloužící k různým mnoho příležitostem, od těch příjemných, po ty nepříliš příjemné, připomínající nám blízkou osobu, která není mezi námi. Pro většinu z nás je však svíčka zdroj světla v období bouřek a výpadů elektřiny nebo slouží čistě dekorativně.

vonné svíčky fotografie
Zdroj: www.decorationideas.org

Vonné svíčky

Jejich využití je jak k dekorování, poslouží i jako zdroj světla, ale především díky ní můžete provonět celý byt. Na výběr existuje nepřeberné množství vůní, od vůně moře, až po ovoce či směsici různých květů. Vonné svíčky mohou být ve skle, ale i samostatně. Důležitým aspektem může být i to, že dokáží zahnat i hmyz, který často otravuje člověka. Zejména v letním období se hodí svíčky odpuzující létající hmyz.

Dekorativní svíčky

Dekorativní svíčky slouží jako ozdoba pro Váš byt či dům. Při různých příležitostech si můžete zapálit designově krásnou svíci, kterou Vám bude kdekdo závidět, ale bude vám jí s největší pravděpodobností líto ji zapálit vzhledem k pořizovací ceně nebo jejímu vzhledu. Mají krásný dekor i ručně malovaný a hodí se do každého interiéru. Pro Velikonoce, Vánoce mají svíčky speciální tvar. Můžete mít vajíčko, baňku nebo stromeček. Podle toho co zrovna potřebujete. Klasické čajové svíčky se hodí nejen na hřbitovy, ale může s nimi překvapit svou drahou polovičku a ukázat třeba zamilované srdíčko z čajových svíček. Dále můžete najít na pultech hřbitovní svíčky pro uctění památky zesnulých a našich blízkých nebo klasické dortové svíčky, kterými ozdobíme dort přesným počtem svíček na počet roků oslavence.

dekorativní svíčky fotografie

dekorativní svíčky fotografie
Zdroj: www.decorationideas.org