Uháčkujte si dekorace

Pokud jste milovníku ručních prací a následně vzniklých výrobků, pak jste si již možná vyzkoušeli háčkování. Tento oblíbený způsob, kterým vznikají skutečně překrásné kousky, se dostal i do světa interiérových dekorací a právě na ty se mi dnes podíváme trochu zblízka.

dekorace
Zdroj: decoist.com

Háčkovaná krása

Stačí nakoupit vše potřebné, naučit s základy techniky háčkování a můžete se směle pustit do práce. Pokud nevíte, do jakých kousků se pustit jako první, pak věřte, že internetové návody vám budou skvělým pomocníkem. Asi nejjednodušším by na vyhotovení mohly být různé výrobky oválného tvaru. Na ty existuje pochopitelně celá spousta návodů. Pokud se vám ale hned napoprvé nepodaří vyrobit dekoraci podle vašich představ, nezoufejte a zkoušejte to dále. Žádný učený z nebe nespadl a i háčkování potřebuje svůj čas.

dekorace

Co vše si můžete uháčkovat

Háčkování rozhodně není jen pro babičky. Uháčkovat nějaký výrobek, který vám pak následně skvěle poslouží jako dekorace v interiéru, je přece skvělá věc. Budete tak mít stále na očích to, co jste sami vytvořili. A co vlastně by to mohlo být? Skvělé jsou uháčkované poeticky pod sklenice a hrnky nebo jen dekorace na stůl. I stěnám můžete dopřát atraktivní výtvor, takže se toho rozhodně nebojte a směle do práce. Při háčkování se nemusíte držet jedné barvy, ale klidně použijte i kombinaci více. Je to sice náročnější, ale s trochou cviku to jistě velmi brzy zvládnete.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace
Zdroj: decoist.com