Máte mikroplyšové povlečení?

Že ne? Zkuste to. Toto povlečení udělá radost Vám i Vašim dětem. Vyznačuje se snadnou údržbou, zajistí Vám příjemný spánek a bude vhodným doplňkem vaší ložnice.

mikroplyšové povlečení
Zdroj: wilko.com

povlečení z mikrovlákna Vás zahřeje, usnadní Vám práci a navíc budete spát v peřinách povlečených do mikroplyše velmi příjemného na dotek. K tomuto povlečení si jistě vyberete i mikroplyšové prostěradlo a vaše postel bude tím nejútulnějším místem, kde budete rádi odpočívat.

Jednoduchá údržba

Mikroplyš je materiál nejen velmi příjemný pro oko, vaše pohodlí a příjemný spánek. Velmi vám usnadní také údržbu vašeho povlečení. Nebudete jej muset žehlit. Povlečení vyperete naruby, pověsíte a necháte uschnout. Tento materiál je navíc rychleschnoucí, proto po dopoledním praní, můžete večer opět povlékat svou postel a nechat si zdát příjemné sny. Bez žehlení a bez žmolků. Toto povlečení je skvěle doplněno uzávěrem na zip, který je dalším zjednodušením vašich domácích prací.

Podle čeho vybíráte motivy povlečení?

Vzory, barvy a motivy mikroplyšového povlečení můžete vybrat podle vlastního vkusu, podle svých oblíbených barev či stylu vaší ložnice. Pro vaše děti jistě najdete ten správný motiv a barvy, které budou ladit s dětským pokojem a které vašemu potomkovi udělají radost. Stejně tak dokážete najít vzor s pastelovými barvami pro vaši ložnici nebo třeba kombinaci hnědé a krémové barvy, která se nikdy neokouká. Máte moderně laděnou ložnici s černobílou kombinací? Dobarvíte ji povlečením s výraznou barvou? Nebo by se Vám více líbilo také povlečení ve stejné černobílé kombinaci? Ať už chcete usínat v jakýchkoliv barvách a máte jakýkoliv vkus, vaše ložnice musí patřit k místu, kam se budete rádi vracet, kde budete rádi odpočívat a které vám bude dodávat energii do dalšího dne. Vybírejte podle svých pocitů a najdete si povlečení, které bude pro vás tím pravým.