Zimní dekorace do vaší předsíně

První místnost, kterou vaše návštěvy po vstupu do domu spatří, je předsíň. Snad právě proto byste si na dekoracích v této malé místnůstce měli dát obzvlášť záležet. Vždyť je to také to první, co spatříte po příchodu domů i vy, takže čím příjemněji se zde budete vždy cítit, tím lépe. Podíváme se dnes na to, jaké zimní dekorace se do předsíně budou nejvíce hodit.

zimní dekorace
Zdroj: digsdigs.com

Jaké zvolit zimní dekorace

Výhodou zimních dekorací je především to, že většinu z nich si zvládnete vyrobit sami doma, a pokud se přeci jen rozhodnete nějaké koupit, nebude vás to stát mnoho korun. K zimnímu období patří především barva bílá, takže výjimkou rozhodně nejsou ani ozdoby papírové. Osvědčily se hlavně různé girlandy, sněhové vločky, stromečky a motivy severských Vánoc. Rozvěsit je můžete po nábytku nebo do větší vázy umístit několik suchých větviček a na ně ozdoby navěsit. Sáhnout můžete i po větvičkách z jehličnatých stromů, které vánoční atmosféru připomenou ještě o něco více.

zimní dekorace

Nejen bílé Vánoce

Někteří možná namítnou, že k Vánocům patří jen bílá, ale není tomu tak. Skvěle se totiž doplňuje s barvou červenou. K dekorování se nebojte využít prostředků z přírody, protože ty vypadají v interiéru nejlépe. Na mysli tím máme například šišky, oříšky, kaštany, listy, již zmíněné větvičky ze stromů a podobné věci, které si můžete nasbírat během procházky.

zimní dekorace

zimní dekorace

zimní dekorace

zimní dekorace

zimní dekorace

zimní dekorace

zimní dekorace
Zdroj: digsdigs.com