Čerpadla do rodinného domu, na chatu i chalupu

V oblasti čerpadel dnes existuje mnoho různých výrobků s rozličným využitím. Nepochybujeme o tom, že pro mnohé z nich naleznete uplatnění i Vy. Nahlédněte!

TL1
Zdroj: topenilevne.cz

Často používané druhy čerpadel

Vůbec první čerpadla jsou známa ze starověkého světa, což znamená, že jsou součástí lidských dějin již skutečně dlouhou dobu. Ani na počátku třetího tisíciletí se na tom navíc nic nemění. Rodinný dům, chata či chalupa se totiž mnohdy bez tohoto zařízení neobejdou. Představme si proto čerpadla, která by se Vám mohla hodit.

  • Oběhová čerpadla do topení aneb čerpací technika pro topné systémy. V této oblasti Vám můžeme doporučit velmi kvalitní čerpadlo Grundfos Aplha2 25-40 – 180 mm.
  • Ponorná čerpadla se hodí k čerpání vody ze studny, bazénu, jímky, ale také z vytopených prostor. Lze je přitom použít na čistou i užitkovou vodu a částečně na vody kalové a fekální. Mají tedy mnohá využití, proto si prohlédněte přehled ponorných čerpadel a vyberte si.
  • K čerpání kalných a znečištěných vod jsou ovšem určena především kalová čerpadla. Opět přitom musíme zmínit čerpadla Grundfos, ale také další špičková čerpadla Wilo.
  • Pro odčerpávání vody ze zatopených či zaplavených staveb slouží rovněž plovoucí čerpadla, která mohou využívat především hasičské jednotky.

Topenilevne.cz – čerpadla v pestrém sortimentu výrobků

Internetový obchod Topenilevne.cz Vám nabízí nejrůznější čerpadla, ale také vodárny a další zařízení, jež se Vám budou hodit v rodinném domě, na chatě či chalupě. Lze se přitom spolehnout na příznivé pořizovací ceny a rychlé vyřízení každé objednávky. Sháníte-li tedy aktuálně jakékoli druhy čerpadel, můžete se v každém případě obrátit na nás. Zaručujeme Vám naprostou spokojenost…