Dřevěná okna nabízejí útulné bydlení

Dřevo je osvědčená klasika a na celé čeře vítězí i v dnešní digitální době. Že dřevěná okna špatně těsní, během let se mohou zkroutit a musí se často natírat. Na to zapomeňte.

Dnešní moderní dřevěná okna, která jsou vyrobena dle platných evropských norem, nabízí nejvyšší uživatelský komfort. Mají vynikají tepelné i izolační vlastnosti, a navíc jsou skutečně krásné. Eurookna a termookna od společnosti Oknoplastik přinesou do vašeho domova kvalitu a váš interiér bude dýchat přírodou.

Eurookna i termookna obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách

Kvalitní eurookna i termookna společnosti Oknoplastik jsou vyrobena z kvalitního výběrového dřeva – smrku, borovice nebo meranti. Eurookna mají stavební hloubku 68 mm, termookna 84 mm. Termookna jsou navíc osazena trojsky a hodí se především do pasivních či nízkoenergetických domů. Oba dva modely oken jsou vyrobeny z kvalitních 3vrstvých nebo 4vrstvých lepených hranolů bez podélného napojení a mají kvalitní impregnaci proti hnilobě a plísni. Dřevěná okna společnosti Oknoplastik jsou osazena kováním SIEGENIA-AUBI s bezpečnostními prvky, mají stříbrné pokovení, usazovací body po 80 cm, pojistku proti svěšení a 4 polohy otevírání. Nosnost křídla je 120 kg. Všechna dřevěná okna Oknoplastik mají kvalitní povrchovou úpravu a vyrábí se v desítkách barevných odstínů.

Pro zasklení dřevěných oken máte řadu možností

Společnost Oknoplastik nabízí pro zasklení dřevěných oken 4 typy skla. Sklo s tepelnou ochranou významně pomáhá snižovat náklady na vytápění, protihlukové sklo, které je vhodné především do městských domů či bytů, významně eliminuje hluk. Další oblíbenou variantou pro zasklení dřevěných oken je bezpečnostní sklo. Je velmi odolné proti prasknutí a při rozbití se rozpadne na malé tupé střepy. Další možností, kterou máte k dispozici, je protisluneční sklo, jež zabraňuje nepříjemnému zahřívání interiéru a snižuje zátěž klimatizace. Vše záleží jen a jen na vás a vašem vkusu.
Jestli chcete vědět o dřevěných oknech víc, proklikejte se na stránky společnosti Oknoplastik. Naleznete zde nejen kompletní nabídku, ale také podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.