Jak na párty v tropickém stylu

Léto přímo láká k tomu, abyste uspořádali nějakou párty pro své blízké. Pusťte se do organizování co nejdříve, ať na nic nezapomenete a vše je pak během párty v tom nejlepším pořádku. Zaměřte se ale nejen na občerstvení, které budete podávat, ale i na dekorace.

Striped-tablecloth-at-a-summer-party
Zdroj: decoist.com

Užijte si léto v tropech

Obzvlášť pokud vám to letos nevyšlo a neměli jste možnost vycestovat k moři, bude pro vás skvělým nápadem na dekorování zahradní párty tropický styl, který vás a vaše přátele alespoň na okamžik přenese na slunnou pláž. A co vlastně k tropickému stylu patří? Tak předně by dominantou měly být veselé a hravé dekorace. Z motivů sáhněte po palmách, slunci či tropickém ovoci. Například ananas by na vaší letní párty neměl chybět ani jako dekorace, ani jako lehká pochutina.

Tropical-party-decorations

Tropický ráj na vaší zahradě

Pro pořádnou párty budete potřebovat sladit všechny doplňky a dekorace do jednoho stylu. Tropické vzory a barvy lze kombinovat velmi snadno, protože jim dominují veselé barvy a platí zde, že čím barevnější věci jsou, tím lépe. Na své si tak přijdou především fanoušci bláznivých barevných kombinací a výrazných doplňků. Občerstvení servírujte na tematických podnosech a používejte nádobí s tropickým designem. K dostání je i levné jednorázové nádobí – papírové nebo plastové, které můžete po párty bez okolků vyhodit a úklid pro vás tak už bude hračkou.

Ingredients-for-a-tropical-partyFlamingo-cupcakes-are-the-perfect-summer-party-dessertPineapple-table-centerpieceCrepe-paper-balls-and-other-summer-party-decorationsPicnic-mat-from-the-Oh-Joy-for-Target-Summer-CollectionPineapple-party-favor-idea

Zdroj: decoist.com