Jakou vybrat stínící techniku

Stínící technika patří v moderní domácnosti mezi nezbytné doplňky. Současným trendem jsou velká okna, která do interiéru propustí mnoho světla a tvoří ho vzdušným, ale se světlem propustí i hodně tepelného záření.

screenove rolety
Foto: diamonddesign.cz

Screenové rolety jsou moderním doplněkem exteriéru vašich oken
Pro omezení vniknutí nepříjemného tepla do interiéru a zabránění jeho přehřívání lze využít řešení v podobě screenových rolet. Jde o exteriérové látkové rolety, které mají svůj navíjecí systém ukryt v boxu, který je viditelný či zaomítán ve fasádě budovy. Použitá látka je utkána ze skelných vláken, které jsou opatřeny PVC vrstvou. Výjimečnou vlastností je zabránění vniknutí prachu a alergenů, průvanu a tepelného záření při zachování soukromí a nepřerušeného pohledu z interiéru do exteriéru.

Screenové rolety vám přinesou mnoho pozitivních vlastností pro váš spokojený život a dotvoří design budovy.

Římské rolety pro dotvoření designu interiéru
Pro manipulaci se stíněním a designem interiéru je možné volit z různých variant interiérových látkových rolet. V poslední době se dá označit za nejvíce “trendy” řešení pomocí římských rolet, které jsou dostupné ve stovkách látek a vzorů. U římských rolet je stěžejním prvkem systém skládání, kde látka je rozdělena pomocí výztuží na stejně velké horizontální pruhy, které jsou při vytažení skládány přes sebe a tvoří tak elegantní bal látky.

rimske rolety
Foto: diamonddesign.cz

Možnosti ovládání stínící techniky
Dá se označit za standard možnost pohonu stínící techniky motorem s využitím dálkového ovládání. Ovládání může být také spínačem na zdi. Moderním trendem je napojení stínící techniky na inteligentní systémy řízení budov či meteostanice a nechat tak váš domov plně automaticky reagovat na změny počasí.

S využitím inteligentních systémů můžete stínící techniku řídit pomocí vašeho smartphonu či tabletu a to i na dálku přes internet. Zloděje jistě odradí, když během dne se náhodně stáhnout a vytáhnou rolety.

inels
Foto: diamonddesign.cz

Jak vybrat vhodného dodavatele stínící techniky?
Na internetu naleznete velké množství dodavatelů stínící techniky, ale jak vybrat toho správného?

Důležitým faktorem jsou samotné realizace firmy uveřejněné na jejich webových stránkách. Na nich uvidíte co firma dokáže a můžete důvěřovat jejich zkušenostem a ne jen planým slibům.

Dále flexibilní přístup k vašim požadavkům a potřebám. Důležitá také je možnost si výrobky prohlédnout ve výstavních showroomech před samotnou koupí. Vypovídá to nejen o prestiži značky, ale také o tom že jde o stabilního hráče na poli stínící techniky.

Zkuste se podívat na webové stránky značky diamond design – prémiová stínící technika a výjimečné tapety, kde se dozvíte vše potřebné o produktech stínící techniky, které jsou dostupné na současném trhu.

logo diamond design