Kompletní renovace vašeho bydlení

koupelny
Foto: keramikasoukup.cz

Koupili jste si starší byt či jste jeden zdědili? Pak jistě zvažujete jeho co nejrychlejší rekonstrukci s výměnou podlah a dlažby i obkladů v koupelně a kuchyni. Zkrátka máte v plánu své bydlení zmodernizovat a dostat ho do plně funkčního stavu. A s tím vším vám pomůže Keramika Soukup.

V sortimentu společnosti Keramika Soukup naleznete kuchyňské a koupelnové obklady a dlažby, mozaiky, interiérové a exteriérové dlažby, různé druhy podlah a kompletní sanitu pro koupelny. Inspirovat se můžete na internetových stránkách společnosti www.keramikasoukup.cz, nebo navštivte některou ze vzorkoven firmy, kde si všechno zboží můžete prohlédnout osobně. Pracovníci prodejny Keramika Soukup jsou vám připraveni poskytnout poradenské služby a zajistit kompletní servis. Ten spočívá v pomoci výběru jednotlivých produktů, zpracování grafického návrhu a zajištění konečné pokládky.

soleras one
Foto: keramikasoukup.cz

Koupelnové a kuchyňské dlažby a obklady vyskytující se v nabídce obchodu Keramika Soukup pochází z dílen renomovaných italských a španělských výrobců, jako jsou Marazzi, ABK, Peronda, Aparici, Saloni či La Faenza. Charakterizují je různé barvy, odstíny, povrchy a dekorace, ozdobné prvky i jednobarevné varianty, každý zákazník si zkrátka najde své favority.

quick step podlahy
Foto: keramikasoukup.cz

Keramika Soukup nabízí i široký výběr podlah. Přejete si přírodní podlahy Kronotex, quick-step podlahy s dlouhou stabilitou a výbornou povrchovou úpravou nebo vás zaujaly profesionální laminátové podlahy Rooms? Ať už zvolíte jakékoli, ve vašem bytě se budou jistě vyjímat. Vyberte si tedy kompletní vybavení pro renovaci vašeho bydlení u jednoho prodejce a nechte si byt kompletně zrekonstruovat za pomoci profesionálů.