Nechte svůj dům vyniknout

Chcete, aby byl váš dům mezi jinými nepřehlédnutelný? Dopřejte mu osvětlení, které skutečně neunikne pozornosti kolemjdoucím.

bydlení
Zdroj: jessmcclenahan.com

O Vánocích velmi populární vánoční osvětlení zdobí každý druhý dům a dává najevo radost z tohoto zimního období. Proč stejné pocity nevyjádřit i v létě, kdy můžete letní noc prozářit pestrými barvami? Není nic jednoduššího, než si zvolit typ osvětlení a umístit jej na dobře viditelné místo.

Vaše párty bude originální

Obzvlášť právě teď v letním období se často pořádají venkovní párty a vtipné pestrobarevné osvětlení je právě to, co každé podobné akci dodá na originalitě. K dostání jsou světla různých tvarů a velikostí. Přes léto vás jistě nadchnout spíše malá barevná světýlka ve tvaru lampionů než ryze vánoční dekorace s motivy sněhových vloček a vánočních zvonků. Skvěle vypadají i hvězdičky, které budou s letní oblohou plnou hvězd tvořit dokonalý soulad pro romantické večery.

Narozeninová verze

Slavíte-li vy nebo někdo z vašich blízkých narozeniny, bude jistě originálním překvapením nápis vytvořený ze svítícího řetězu a to ať už jím bude jméno oslavence nebo jeho aktuální věk. Stejně dobře bude osvětlení obdivováno na dětských oslavách, kde si z něj mohou malí návštěvníci vytvořit vlastní motivy a nechat tak prozářit například vaši terasu či zahradu.

Různé typy osvětlení můžete sehnat velmi levně a to za originální výsledek rozhodně stojí.