Objevte přednosti betonových plotů

Zaujaly vás betonové ploty? Je těžké je přehlédnout, vypadají opravdu luxusně a to u všech typů nemovitostí, od rodinných domů až po průmyslové objekty a firemní budovy. Existuje mnoho druhů plotů, ale betonové mezi nimi vyčnívají a pořizuje si je stále více lidí. Může za to nespočet výhod, kterými disponují a my si je představíme.

Proč vybrat betonové ploty?

Jak zřejmě tušíte, tyto ploty jsou velmi odolné a není to dáno pouze kvalitním betonem, ale také ocelovou armaturou a dalšími přísadami, které jim zajišťují pružnost, stálobarevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Pokud máte rádi své soukromí, betonový plot si oblíbíte, protože přes něj pochopitelně není vidět. Můžete si ho pořídit o různé výšce, jednotlivé desky jsou vysoké půl metru a váš plot může být vysoký až 2,5 metru.

Na vaší zahradě nebo na dvorku vytvoří skvělé závětří a také eliminuje zvuky z okolí, což oceníte zejména, pokud máte blízko domu silnici. Tento plot je zcela bezúdržbový, nemusíte ho tedy nijak natírat ani jinak o něj pečovat. Potěší vás zajisté také rychlá realizace, není třeba budovat žádné rozsáhlé základy, jen se zabetonují betonové sloupky a mezi ně se nasunou betonové desky.

Specialistou na betonové ploty je v České republice společnost Beves Lanškroun s.r.o., která je vyrábí už 12 let. Ploty mohou mít různou podobu textury, vybírat si můžete podobu cihel, ale třeba také skládaného nebo štípané kamene. Stejně tak se vám nabízí různé druhy zakončení, může jít o rovné zakončení, ale také radiusové nebo s mřížkou. Jen si představte, jak bude takový plot vypadat u vašeho domu. Přímo na stránkách společnosti Ploty.la si můžete spočítat cenu betonového plotu.

Zaujmout vás mohou také realizované zakázky, které jsou tou nejlepší inspirací pro vybrání toho pravého betonového plotu pro váš pozemek.