Rustikální regály pro vaši kuchyň

I když existuje mnoho drobných vylepšení, které můžete udělat, aby vaše moderní kuchyně více pronikla, málokteré řešení nabízí větší flexibilitu a využitelnost než rustikální regály. A právě těm se budeme věnovat v dnešním článku, protože v současné době se jedná o jeden z největších trendů letošního roku.

All-white-kitchen-with-slim-and-rustic-open-shelves

Zdroj: decoist.com/

Regály jako šikovná dekorace

Rustikální regály pro vaši kuchyň jsou totiž praktické, ale zároveň vám udělají v interiéru velkou parádu. Pokud máte pocit, že je vaše kuchyně nevýrazná a potřebuje trochu oživění, které bude i přesto dostatečně decentní, pak pro vás rustikální police budou skvělým řešením. Regály nabízí nový úložný prostor a nádherní texturní kontrast, který sluší každé moderní kuchyni. Přírodní dřevo je velmi oblíbeným materiálem do interiéru, takže není překvapivé, že se s ním můžete setkat i v kuchyni.

Exquisite-kitchen-with-wooden-shelves-LED-lighting-and-a-rustic-island

Nový trendy do kuchyně

Pro pořízení rustikálních regálů do vaší kuchyně nepotřebujete nic složitého. Zakoupit se dají v mnoha obchodech, a ani s jejich upevněním není třeba žádná složitá námaha. S trochou šikovnosti to zvládnete jednoduše sami. Regály rozhodně budou ve vaší kuchyni jedinečným designovým prvkem, a navíc je jistě využijete i jako úložné prostory. Nenechte si ujít tento trend letošního roku. O tom, jak to rustikálním regálům sluší, se můžete přesvědčit na fotografiích v tomto příspěvku.

Open-shelving-allows-you-to-organize-your-kitchen-with-a-touch-of-visual-flairRustic-wooden-shelves-bring-country-style-to-the-modern-kitchenSimple-DIY-industrial-rustic-shelf-ideaTurn-the-small-niche-in-the-kitchen-into-an-attractive-display-with-DIY-shelvesScandinavian-and-rustic-styles-meet-inside-this-small-kitchenModern-gray-kitchen-with-simple-rustic-shelves
Zdroj: decoist.com/