SKYTRIUM – terasa na celý rok

Nebe nad hlavou, posezení v teple, suchu a s výhledem do zahrady. Pojďte si užívat přírodu i v období, které právě takové činnosti nepřeje. Řešení má jméno SKYTRIUM…

zastřešená terasa
ilustrační foto: albixon.cz

Určitě nám dáte za pravdu, že terasa bez zastřešení jako by nebyla. Jako první na řadu obvykle přichází pergoly, markýzy, velké slunečníky a podobné další varianty. Sezónní řešení vám ale neumožní využívat terasu i ve zbytku roku. A to by byla velká škoda!

Seznamte se – SKYTRIUM

Řeč je o zastřešení teras, které má oproti běžným typům řadu nezpochybnitelných výhod. Mezi ně patří lehká konstrukce z hliníku a polykarbonátových výplní s UV ochranou, která zaručuje snadnou a rychlou montáž na opěrnou zeď domu. Místo polykarbonátu můžete zvolit bezpečnostní sklo, které je odolnější, lépe vypadá a hlavně se snáz udržuje. Barvu konstrukce výrobce přizpůsobí barvě vaší fasády nebo okenních rámů. Výjimečná je i variabilita otevírání celého prostoru. Posuvné panely do sebe zajíždějí, takže v letním období můžete terasu otevřít celou a zajistit si tak přístup čerstvého vzduchu. Při nepříznivém počasí se panely zatáhnou a dovnitř nepronikne ani kapka deště nebo sníh a vítr. Pokud máte domácího mazlíčka, lze pro něj nainstalovat i vlastní vstup. K instalaci SKYTRIA nepotřebujete stavební povolení.

terasa foto 2

Designové i praktické

SKYTRIUM se vyrábí ve třech designových variantách, kdy každá z nich poskytuje jiný způsob zastřešení.

Model Mia nabízí elegantní rovné linie a lomené řešení konstrukce, které umožňuje komfortní podchozí výšku v celém prostoru. Je vhodný jak pro moderní, tak i pro tradiční rodinné domy, navíc ho lze postavit i do zahrady jako samostatný prvek. Díky unikátnímu patentu montáže zvládne jednoduchou instalaci téměř každý domácí kutil.

Ladné křivky modelu Rio skvěle padnou jakémukoli domu i zahradě. Odolná konstrukce doslova vybízí k posezení na terase za jakéhokoli počasí. Zaoblený tvar tohoto typu zastřešení bez problémů zvládne i větší nánosy sněhu. Model Rio je tak vhodný nejenom k běžným stavbám ale také do horského prostředí.

Přednosti modelu Art tvoří minimalistický styl a čistý design, které nijak nenarušují celkový vzhled stavby, k jejíž stěně je instalován. I tuto variantu můžete uplatnit jako samostatné řešení v zahradě.

foto 3

Proč SKYTRIUM?

Je to jednoduché, protože vám rozšíří obytnou plochu a vytvoří atraktivní prostor pro trávení volného času bez ohledu na rozmary počasí. SKYTRIUM je dílem předních designerů a architektů, takže se současně stane i nevšedním designovým doplňkem vašeho stávajícího bydlení.

Více na www.albixon.cz