Venkovní žaluzie chrání nejen před sluncem

S nastávajícími slunečnými dny jistě řada z vás přemýšlí o tom, jaký druh venkovního stínění zvolit pro své bydlení. Jsou pro vás vhodnější venkovní žaluzie nebo rolety?

žaluzie
Foto: sunsystem.cz, venkovní žaluzie Z-90

Rolety nebo žaluzie, co je pro vás to pravé?

Je-li vaším cílem snížení tepelných ztrát v domě a ochrana oken, pak pro vás budou vhodné venkovní rolety, které se mohou pyšnit i dokonalou protihlukovou izolací. Díky pestré škále barevného provedení jsou rolety vhodné pro každou budovu, protože se skvěle se přizpůsobí jejímu exteriéru. Naproti tomu venkovní žaluzie oceníte zejména pro možnost regulace světla v domě. Díky žaluziím máte možnost odstínit až 80 % veškerého slunečního záření a to pomocí manuálního nebo elektrického ovládání. Stejně jako u rolet máte i zde k dispozici mnoho variant provedení, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník. V kombinaci s uživatelským komfortem, který se zakoupením tohoto produktu získáte, pro vás budou venkovní žaluzie tou správnou volbou.

žaluzie
Foto: sunsystem.cz

Žaluzie přináší nejen komfort, ale i vyšší bezpečnost

Mnoho zákazníků stále neví, že žaluzie mohou bydlení přinést celou řadu výhod, z nichž podstatnou je zajištění bezpečnosti. Speciální bezpečnostní venkovní žaluzie mohou dům uchránit před násilným vniknutím, což jistě ocení řada z vás. Žaluzie tak nejsou jen pomůckou k získání patřičného komfortu, ale také cestou k zabezpečení domu. Uvážíte-li cenu venkovních žaluzií, která je přiměřená jejich výhodám, není žádný pochyb o tom, že investice do nich se vyplatí. Ať už mluvíme o žaluziích nebo roletách, oba dva způsoby stínění dopomohou ke skvělé izolaci. V zimních měsících chrání před chladem a v horkých letních dnech před slunečními paprsky. Jejich využitelnost není pouze sezonní záležitostí, jak by se mohlo zdát.

žaluzie
Foto: sunsystem.cz