Výhodné půjčky na bydlení

Někteří lidé se myšlence půjčit si peníze od banky vyhýbají jako čert kříži. Je to v poslední době hodně diskutované téma – nevinně vypadají smlouva má několik drobných poznámek nečitelným písmen a co se jeví být výhodnou půjčkou se nakonec ukáže jako cesta do exekučních pekel.


Zdroj: pinterest.com

Půjčte si u seriózní společnosti

Je ale nesmyslné se půjčkám úplně vyhýbat, protože málokdo je tak dobře finančně zajištěný, aby dokázal svépomocí uhradit velké a potřebné investice, jako je koupě nového bytu. Možnost bezpečné a férové půjčky přece jen existuje – nikoliv od nějaké pochybné společnosti, která profituje výhradně z rychlých a rádoby výhodných půjček, ale od seriózní české banky. ČSOB půjčka na bydlení férová je. Doba splatnosti je stanovena od jednoho do deseti roků, přičemž půjčku lze splatit i předčasně. Půjčku lze vyjednat bez ručitele a zajištění nemovitosti a je úročena výhodnou roční úrokovou sazbou.
Důležitou věcí je to, že si splácení můžete pojistit a zůstat v klidu i v kritické době, jako například při ztrátě zaměstnání.

Hypotéka po americku

Jinou možností, jak finančně zajistit bydlení, je americká hypotéka. To je neúčelový spotřebitelský úvěr, který je zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Americká hypotéka od Vitacredit umožňuje vyčerpat peníze na libovolné potřeby, přičemž můžete ručit svým bytem nebo domem. Tato hypotéka nabízí hned dvě varianty a vy si můžete vybrat, jaká možnost půjčení a splácení vám bude více vyhovovat. Neobávejte se žádných nečitelných poznámek ve smlouvě – půjčka (úvěr) je naprosto jasná a transparentní věc a umožňuje během pár okamžiků vyřešit všechny aktuální zástavy nebo exekuce. Projděte si webové stránky a přečtěte si více informací o americké hypotéce od Vitacredit.


Zdroj: pinterest.com