Apartmány s vůní jara

Jaro je tu a s ním do našich domovů proniká vůně kvetoucích rostlin zvenku, ale také možná máte nádherné květy i ve svém interiéru.

colorful-living-room-abstract-nature-accent-wall
Zdroj: home-designing.com

Právě proto, abychom si uchovali tuto jarní náladu ještě delší dobu, představíme vám dnes několik apartmánů, ze kterých svěžest jara přímo čiší. Ostatně – přesvědčit se o tom můžete sami.

Jaro u vás doma

Jaro je pravděpodobně nejoblíbenějším ročním obdobím, protože vše kolem nás kvete, což je po chladné zimě příjemná změna, která společně s prvními jarními slunečními paprsky dotváří dokonalou atmosféru. Tu si můžete při troše šikovnosti přenést i do svého domova, pokud se inspirujete některými chytrými nápady na dekorace a ladění interiéru, které vám představíme v tomto příspěvku. Podívat se můžete na jarní kouzlení hned do několika různých bytů. Designérem v tomto případě byla Daria Zinovatnaya.

large-rug-cactus-green-loveseat

Decentní i nápadné

Při volbě stylu, jaký svému interiéru dopřejete, je třeba brát ohled na to, že ne vše mu bude slušet. Pokud máte například malý byt, bude lepší volit světlejší barvy a to jak na stěny, tak i nábytek. Vyvarovat byste se v takovém případě měli i výrazných motivů, které prostor opticky zmenšují. U velkých místností naopak dbejte na to, abyste nepomíchali několik stylů dohromady, protože ani to by nevypadalo dobře a stěží byste se v takovém prostředí dokázali cítit příjemně.

colorful-cabinets-mismatched-chairs-colorful-wallmismatched-dining-chairs-white-panelled-wallsnature-accent-wall-wooden-lampsahdedining-table-nature-accent-wall-kitchen-counterscolorful-living-room-sofa-accent-wallpot-rack-colorful-accent-wall-colorful-kitche-counters
Zdroj: home-designing.com