Dřevěný interiér vás okouzlí

Dřevo je velmi oblíbeným materiálem nábytkářského průmyslu a neodmyslitelně mu tak patří první příčky v prodejnosti. Od samotného nábytku však už je jen krůček k dalším způsobům, jak pozvat dřevo do svého interiéru. I my se tak dnes podíváme se na některé z nich.

dřevo
Zdroj: home-designing.com

Podlahou to teprve začíná

Když jsme otevřeli téma využití dřeva v interiéru, patrně vás jako první napadla podlaha. Žádný z jiných materiálů totiž nevypadá tak elegantně jako právě dřevo. Stejně jako je praktické, je i variabilní a sehnat lze ve spoustě odstínech – od světlých až po ty nejtmavší. Přirozený a jedinečný vzhled dřevěného materiálu nic nepředčí, jak se můžete sami přesvědčit. Vypadá skvěle a hodí se do každého interiéru.

dřevo

Využijte bohaté nabídky barevného provedení

Většina z nás se zatím setkala pouze s využitím jednoho konkrétního odstínu nábytku pro danou místnost, aby bylo dosaženo patřičného souladu. Věřte však, že skvělých výsledků lze dosáhnout i při využití dvou barev. Například světlé dřevo společně s bílým nátěrem bude vypadat velmi elegantně. Pak už jen bude stačit interiér doladit několika rostlinami a menšími dekoracemi. Dopřejte svému domovu atraktivní přírodní materiály, které si u zákazníků získávají čím dál větší oblibu. Třeba vás dnešní článek inspiruje také a rozhodnete se pozvat do svého stávajícího interiéru kus přírody.

dřevo

dřevo

dřevo

dřevo

dřevo

dřevo

dřevo

dřevo
Zdroj: home-designing.com