Hrdinové z hvězdných válek zajistí kvalitní spánek vašeho dítěte

Mžourá vaše malá dcerka nebo syn do sluníčka, které dopadá oknem do dětského pokoje? Pokud ano, měli byste s tím rychle něco dělat.

Foto: Veluxeshop.cz

Dětský zrak je velice citlivý a určitě nechcete, aby s ním mělo vaše dítě problémy. Řešení přitom není nijak složité. Nechte instalovat do dětského pokoje rolety.

Nedostatečné zastínění ovlivňuje dětské zdraví

V letních dnech může dítěti znepříjemňovat pobyt v dětském pokoji sluníčko a jeho žhavé paprsky, v noci zase třeba světlo pouličních lamp nebo také měsíc, zejména když dorůstá a je v úplňku. Výsledkem je, že v noci dítě špatně spí, ve dne se zase nemůže soustředit na hru, nebo polední odpočinek, pokud jde o malého předškoláka. Nedostatek spánku, nekvalitní odpočinek se negativně podepisuje i na dětském zdraví. Vy, jako zodpovědný rodič jistě nechcete, aby si váš potomek nesl už do začátku života nespavost a z toho pramenící zdravotní potíže. Problém je možné přitom vyřešit velice jednoduše: pořídit dítěti do pokoje kvalitní roletu, která v noci zastíní světlo měsíce a pouličních lamp, ve dne zase přemíru slunečního svitu.

Motivy nepropouštějí světlo

Roleta přitom nemusí být nudně šedivá nebo černá, o čemž vás přesvědčí VELUX Galactic Night Collection s hezkými motivy z hvězdných válek. Pokud váš potomek patří mezi fanoušky série Star Wars, určitě bude nadšený. Vždyť kdo by nechtěl mít v pokoji roletu s motivem oblíbených rytířů Jedi a dalších postav kultovní filmové série. Před usnutím i ráno po probuzení tak mohou cestovat neznámými galaxiemi. Všechny motivy, ať už jsou jakkoli barevné, jsou zároveň nepropustné vůči světlu. Jedná se o zcela zatemňující materiál. Máte tak 100% zaručeno, že spánek vašeho potomka nebude nic rušit. Navíc jsou rolety samozřejmě zdravotně naprosto nezávadné, neuvolňují se z nich žádné nebezpečné chemické látky. Dítěti zajistíte naprosto zdravou formu odpočinku.