Jarní trendy v ložnici? Ulovte je ve výprodejích!

I když první jarní den kalendářně ještě nenastal, letošní vývoj počasí už moc sněhu neslibuje. Pocit, že se musíte zachumlat do několika vrstev a navrch přihodit šálu, teď střídá spíš radost z teplot nad nulou a chuť nakupovat sukně a šaty. Stejně, jako děláte jarní průvan v šatníku, vpusťte novou energii i do vaší ložnice.

Oživení vašeho místa odpočinku může být úplně jednoduché. Schovejte teplé péřové přikrývky, vyperte a uložte do skříně povlečení s vločkami či vánočními motivy. Je čas vyměnit je za nové kousky. A jaké? To už záleží čistě na vašem vkusu a celkovém zařízení bytu.

Rok 2020 ve znamení zelené a královsky modré barvy

Pokud sledujete vývoj trendů v designu, určitě jste zaznamenali, že letošním hitem budou doplňky v modré a mátově zelené barvě. To ale neznamená, že musíte naběhnout do nejbližšího obchodu a každý týden kontrolovat nové kolekce. Povlečení s těmito odstíny hravě objevíte i ve výprodejích. Stačí si večer sednout k internetu a prohlédnout si nabídku v e-shopech.

Máte-li rádi české výrobce, podívejte se na sortiment jihočeské firmy Kvalitex. Jejich bavlněné povlečení patří k nejkvalitnějším na trhu a nabízí je ve všech rozměrech, na které si vzpomenete. V jejich kolekcích se objevují jak nadčasové geometrické vzory, tak romantické potisky připomínající rozkvetlou louku nebo ornamentální zdobení v oblíbeném boho stylu.

Klidný spánek zajistí povlečení z bavlny

Spíš než na nejnovější vzor se zaměřte na kvalitu materiálu. Spát pod přikrývkou z umělých vláken není moc pohodlné, budete se zbytečně potit. Prostěradlo z umělého saténu bude pro změnu nepříjemně klouzat.

Při použití lůžkovin z bavlny se vám všechny tyto problémy obloukem vyhnou. Bavlněné povlečení má spoustu variant, nejen díky tomu, že dobře drží potisk, ale i díky různým úpravám. Nejčastěji se potkáte s hladkým bavlněným plátnem, ale koupit můžete i povlečení z bavlněného saténu, které je jemně lesklé a vypadá opravdu luxusně.

Dejte šanci přírodním materiálům a dopřejte si úžasný odpočinek.