Když dítě zatouží po novém pokoji

První pokoj většinou dítěti zařizují rodiče a mnohdy ještě předtím, než se narodí. Jak ale roste, jeho potřeby se mění, a tak bude časem vyměnit nejen dětskou postýlku za velkou postel, ale pořídit také například psací stůl, knihovnu a další věci, které vaše dítě může potřebovat.

dětský pokoj
Zdroj: home-designing.com

Jak splnit dětské přání

Pokud se chystáte vrhnout na rekonstrukci pokoje, pak bude třeba vzít v potaz přání vašich ratolestí. Většinou ale musíte také vše uvést do rozumných mezí, protože, nebudeme si nic nalhávat, děti mají někdy nereálné představy. Pokud se vám ale podaří skloubit přání vašich dětí s tím, co je ve vašich možnostech, pak máte vyhráno, protože tak budou spokojeni všichni. Zeptejte se ale dítěte na to, jaké barvy v pokoji chce mít, jak bude chtít umístit nábytek a podobně. Důležité je, aby se v novém pokoji vaše dítě cítilo dobře.

dětský pokoj

Nový pokoj za nízkou cenu

Jestliže nechcete do zařízení nového pokoje investovat velké peníze, ale přesto víte, že to potřebuje změnu, pak je tu pochopitelně levnější varianta. Stačí například změna výmalby, protože ta toho dokáže změnit skutečně mnoho. Obnovit můžete ale i barvu nábytku a to tak, že na něj aplikujete samolepicí fólie. Ty lze sehnat i jako imitaci dřeva, takže opět velmi snadným způsobem zmodernizujete a zútulníte dětský pokoj. Ke změnám totiž není třeba zbytečně mnoho financí ani námahy.

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj
Zdroj: home-designing.com