Koupelny ve svěží oranžové

Při výběru barvy do koupelny většina sáhne po pastelových barvách, které ladí se světlou keramikou, která tvoří značnou část koupelny. Možná je to ale trochu na škodu, protože tak nedostávají příležitost barvy jako je oranžová, která dokáže prostor prozářit a opticky zvětšit. Díky ní bude také vaše koupelna působit ještě útulněji.

koupelna
Zdroj: decoist.com

Proč sáhnout po oranžové

Pokud jste někdy navštívili nějaké wellness centru, možná jste si všimli, že většina z nich bývá laděna do oranžových barev. Důvodem je to, že oranžová barva uklidňuje a navozuje příjemnou atmosféru. Vhodná je tak právě do místností, které mají vyzařovat klid, pohodu, a ve kterých se máte dokázat snadno uvolnit. Pokud tedy chcete, abyste si pobyt ve vaně skutečně užili, věřte tomu, že oranžová koupelna vám v tom bude skvělým pomocníkem.

koupelna

Změna je život

Oranžová barva má mnoho odstínů, a proto bude snadné zkombinovat více druhů. Všeobecně je tato barva známá také tím, že v nás vytváří pocit příjemného tepla. I toho se pochopitelně dá využít a to především v chladných koupelnách. Zbavte se sterilně vyhlížející bílé barvy a dopřejte své koupelně styl a sobě příjemné prostředí, ve kterém můžete kdykoliv relaxovat. Skvěle oranžovou doplní hnědá a červená barva a to jak na doplňcích, tak i na nábytku. Ručníky a osušky ponechejte klidně bílé, skvěle tak vyniknou v barevném prostředí.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: decoist.com