Malé ložnice ve velkém stylu

Možná si říkáte, že nedostatek volného prostoru je věc, která nelze efektivně řešit a už vůbec se takové prostředí nedá moc vylepšovat. Opak je však pravdou. Pokud patříte mezi majitele malých ložnic, zbystřete a pozorně čtěte nás článek, který vám prozradí, jak využít výhod malých prostor naplno.

ložnice
Zdroj: freshome.com

Malá, ale útulná

Pokud vás trápí, že máte malou ložnici, uvědomte si, že tato místnost má primárně sloužit k odpočinku a čerpání nové energie, což jde pochopitelně mnohem snáze v menších a tedy i útulnějších prostorách. Stačí si jen pohrát s interiérem a uvidíte, že svoji ložnici budete mít rádi zase o něco více. Jde jen o to, abyste z ložnice vytvořili atraktivní místo, což s naším dnešním návodem půjde velmi snadno.

ložnice

Návod, jak začít

Dominantou v každé ložnici by měla být postel, a proto i ta vaše, ať už máte místnost jakkoliv malou, by měla být výrazná, prostorná a měli byste jí vyhradit většinu volného prostoru. Ostatní kusy nábytku, které chcete v ložnici mít také, už můžete pořídit podle potřeby. Opatrní buďte ale s dekoracemi, jelikož pokud jich budete mít mnoho a navíc v různých stylech, budou společně působit spíše rušivým dojmem, což zajisté nechcete. Do ložnice proto vybírejte raději decentní dekorace, které interiér zkrášlí. Útulné prostředí můžete ještě prohloubit zakoupením koberce, který nemusí být přes celou místnost.

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice

ložnice
Zdroj: freshome.com