Máte problémy s výběrem podlahy? Barkotex Vám poradí

Barkotex spol. s r.o. – Ať už rekonstruujete, zařizujete či modernizujete bydlení, nebo sháníte podlahu do kancelářských, průmyslových či jiných firemních a provozních prostor, u nás si vždy najdete své.

Nevite-jakou-podlahu-kam-zvolit1

Nabízíme širokou paletu podlah – vyberou si u nás zákazníci mířící na levné produkty, podlahy vynikající poměrem cena/výkon a i nároční zákazníci shánějící podlahu z těch nejluxusnějších materiálů, vyhovíme zkrátka komukoliv!

Naše společnost Barkotex Vám však nenabízí jen samotný prodej podlah, ale také jejich odbornou montáž. To, že naše produkty patří mezi špičku, dokazuje i to, že společnost Barkotex dlouhodobě spolupracuje s významnými developerskými společnostmi jako je Central Group nebo Finep. Během své existence společnost také realizovala několik zakázek u prestižních klientů jako Rezidor Hotels, Marriott, Four Seasons, Hilton a podobně.

Kde nás můžete navštívit?

Pokud máte zájem podívat se na veškerý náš sortiment, můžete navštívit náš showroom na Poděbradské ulici v Praze, kde naleznete kompletní nabídku celoplošných a kusových koberců, přírodního linolea či vinylových, laminátových a dřevěných podlah. Nově jsme pro Vás otevřeli také prodejnu ve Vinohradském Pavilonu na Praze 2, prodejnu v Brně a v neposlední řadě i outletovou prodejnu ve skladovém areálu v Hradci Králové, kde nabízíme podlahy za výprodejové ceny.

Nevíte si s výběrem rady? Zeptejte se nás! Jsme připraveni Vám s výběrem pomoci.

Nevite-jakou-podlahu-kam-zvolit2

Kusové a celoplošné koberce

Na skladě máme k dispozici kusové i celoplošné koberce. Pro zájemce o kusové koberce máme k dispozici 27 druhů, které jsou navíc v různých provedeních podle dekorů a rozměrů. Dále je možné vyhotovení kusového koberce z koberce celoplošného. Celoplošné koberce nabízíme ve čtyřech různých variantách, tedy jako bytové, hotelové, skladové koberce a kobercové čtverce. Každý typ navíc čítá koberce mnoha provedení a barevných variant. Veškeré naše koberce se mohou pyšnit nadstandardní kvalitou, většina z nich pochází od špičkových amerických dodavatelů jako Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets.

Nejkvalitnější vinylové podlahy

Pakliže se poohlížíte po kvalitní vinylové podlaze, jste na správném místě. V naší nabídce naleznete vinylové role i vinylové dílce prestižních značek jako Centiva či Designflooring. Samostatnou kategorii pak také tvoří sametový vinyl Flotex, který se může pyšnit unikátní kombinací těch nejlepších vlastností koberců a vinylových podlah. Naším zákazníkům nově nabízíme i tkaný vinyl 2tec2, který je distribuován v rolích i ve čtvercích, to vše v desítkách různých dekorů.

Přírodní linoleum

Přírodní linoleum, neboli marmoleum, patří mezi nejkvalitnější podlahové krytiny na českém trhu. Jedná se o podlahovou krytinu vyrobenou výhradně z přírodních materiálů, jakými jsou například pryskyřice, lněný olej, juta či vápenec. V našem sortimentu naleznete vysoce kvalitní přírodní linoleum předních značek jako Tarkett či Forbo Flooring.

Nevite-jakou-podlahu-kam-zvolit3

Široká paleta vrstvených a plovoucích dřevěných podlah

Společnost Barkotex nabízí taktéž velice obsáhlou nabídku dřevěných podlah. U nás naleznete dýhované podlahy, dvouvrstvé podlahy i třívrstvé podlahy pouze předních světových výrobců. Dřevěné podlahy najdou svým vzhledem využití v každém interiéru a při správné údržbě se navíc můžete spolehnout na to, že Vám vydrží doopravdy dlouho.

Plovoucí laminátové podlahy

Mezi zákazníky jsou velice oblíbené plovoucí laminátové podlahy, které jsou velice levné, snadno se udržují, mají vysokou odolnost, ale zároveň jsou k dispozici v široké škále různých vzorů, dekorů a barevných odstínů. V současné době nabízíme laminátové podlahy renomovaných značek jako Parador nebo Pergo.

Čisticí zóny a rohožky

Čisticí zóny a vstupní podlahové systémy nejspíše nevyužijete přímo v bytech či rodinných domech, své využití si tyto podlahové krytiny najdou spíše v obchodních prostorech, kancelářích a dalších veřejných místech s vysokou intenzitou využívání. Do kategorie podlahových systémů spadají také rohože, čisticí koberce a podobně. Veškeré zboží v sekce čisticí zóny a rohože nese označení výrobců Gradus či Forbo Flooring.

Prostředky pro údržbu podlahových krytin

Pro to, aby podlaha vypadala co nejdéle jako nová, je třeba správná péče. Správná péče však zahrnuje používání profesionálních ošetřovacích prostředků, které lze pořídit přímo u nás. Nabízíme prostředky čtyř kategorií dle jejich použití – čisticí prostředky pro dřevěné podlahy, laminátové podlahy, elastické podlahoviny a koberce.