Moderní barvy do koupelny snadno a rychle

Většina současných koupelen je zařízena v neutrálních barvách, které vypadají elegantně a dobře na nich vynikají drobné dekorace a jiné předměty. Pokud jste i vy majiteli takto zařízené koupelny a máte pocit, že by potřebovala trochu více barev, pak vám dnes prozradíme, jak na to.

freshome-color-bathroom21
Zdroj: freshome.com

Od velkých změn až po ty malé

Pochopitelně se jako první nabízí kompletní výmalba koupelny, protože tak snadno dostanete do této místnosti novou pestrou barvu. Většina z nás ale ve svých koupelnách má také kachličky a jejich výměna jen kvůli jinému odstínu by byla zbytečně náročná. Nejjednodušším způsobem tak je zapracovat na menších věcech, které se ve vaší koupelně nacházejí a šikovně je zkombinovat, aby tvořily atraktivní barevný nádech, po kterém toužíte. A s čím si tedy vlastně můžete pohrát?

freshome-color-bathroom19freshome-color-bathroom39freshome-color-bathroom17freshome-color-bathroom16freshome-color-bathroom2freshome-color-bathroom7freshome-color-bathroom9

Jak přinést do koupelny více barev

Začněte tím, co zabírá nejvíce místa a tím patrně budou úložné prostory. Zkuste například jednu ze série polic přetřít barvou nebo obměnit háčky na zavěšení osušek za nějaké barevnější kousky. Na řadu pak přijdou dekorace v podobě květin, u kterých dejte pozor, abyste vybrali takové, které dobře snáší vlhkost. Pokud máte v koupelně závěsy nebo různé rohože, pak je opět nahraďte pestřejšími. Nemusíte se držet jen jedné hlavní barvy. Zkuste proto také i jejich kombinace, které spolu budou ladit.
Zdroj: freshome.com