Moderní bydlení také potřebuje péči

Moderní bydlení je typické svou vzdušností a prostorem. Současné trendy udávají jednoduché, rovné a čisté linie. Nábytek můžete zakoupit v jakékoliv barvě a v klasickém či extravagantním pojetí. Jen tak z vaší domácnosti uděláte útulný a příjemný prostor. Nedopusťte, aby váš byt působil studeným a chladným dojmem.

moderní bydlení
Zdroj: eugeniamariaefendy.blogspot.cz

Zútulněte svůj domov

S blížícími se Vánoci by se mohly hodit tipy a triky, jak si můžete sami vyrobit originální adventní věnec či ozdoby na stromeček. I do moderního bytu se hodí koupené či vlastnoručně vyrobené dekorace, které ocení každá návštěva. K Velikonocům jsou k nezaplacení návody na upečení lahodného beránka nebo na netradiční malování vajec. Domov byste o dekorace neměli ochuzovat v žádném ročním období. Obrazy, vázy či svíčky dokážou moderní byt rozjasnit a zpestřit.

moderní bydlení
Zdroj: eugeniamariaefendy.blogspot.cz

Zajímavé záclony nebo rolety nejen místnost oživí, ale i poskytnou soukromí, o které vás holá okna připravují. Květiny jsou nedílnou součástí domácnosti. Možná patříte mezi lidi, kteří se o květiny moc nestarají a brzy je uschlé vyhazují spolu s květináčem do koše. Zkuste si tedy zasadit nějaké bylinky, které vám pak jistě udělají radost při přípravě pokrmů.

moderní bydlení
Zdroj: eugeniamariaefendy.blogspot.cz

Když se řekne moderní bydlení, mnohdy si představíme nové nebo zrekonstruované byty či domy, ale nemělo by vás překvapit, že drobné opravy v domácnosti se nevyhnou ani jim. I když nepatříte mezi kutily, nemusíte na vše volat odborníky. Stačí vlastnit pár kusů nářadí a uvidíte, že spoustu věcí zvládnete sami. Tak například na odstranění drobných prasklin ve zdi postačí pouze špachtle, stěrka a sádra nebo případně štuk. Ucpané odpady jsou častým problémem, který si vyžaduje někdy lehčí, někdy markantnější zásah počínaje zvonem a konče u agresivních chemických přípravků. Nejenže si doma spravíte vybavení nebo upravíte interiér s pečlivostí vám vlastní, ale také můžete ušetřit. Pečujte o svůj dům, ne nadarmo se říká :můj dům, můj hrad“.

moderní bydlení
Zdroj: eugeniamariaefendy.blogspot.cz