Nápadité koberce do dětského pokoje

Aby se vaše dítě cítilo ve svém pokoji dobře, je třeba mu jej co nejvíce přizpůsobit. Pestré barvy, dětské motivy – to vše vaše dítě uvítá. Nezapomeňte však ani na koberec, jelikož právě ten je výraznou částí pokoje a vybrat si můžete skutečně originální kousek.

koberec
Zdroj: architectureartdesigns.com

Vezměme to od podlahy

Koberec zabírá značnou část místnosti, a proto je třeba jeho výběru věnovat dostatečnou péči. Vybírejte koberce, které jsou nápadité a dovedou tak vaše děti zaujmout. Časté jsou koberce s vyobrazením silnic a domů, které mohou dětem skvěle posloužit jako autodráha. Výjimkou nejsou ani koberce vypadající jako trávník nebo fotbalové hřiště. Nevíte si rady s výběrem dětského koberce? A co takhle vzít dítě s sebou do prodejny? Rozhodne velmi rádo za vás.

koberec

Kdo si hraje, nezlobí

U starších dětí jsou velmi oblíbené koberce, které jsou součástí nějaké hry. Například známý panák nebo jednoduché bludiště. Vhodná je také dětská abeceda a číslice, díky kterým se děti mohou při hře i vzdělávat. Nemějte obavy z volby pestrých barev, jelikož ty jsou právě tím, co dělají dětský pokoj tak atraktivním. Koberci uzpůsobte i zbylý interiér v pokoji. Díky tomu, že jsou dětské koberce plné barev, je velmi snadné je zkombinovat s nábytkem, takže se bez obav můžete pustit do rekonstrukce. Jediné, na co byste si měli dát pozor, je sladění koberce s výmalbou pokoje.

koberec

koberec

koberec

koberec

koberec

koberec

koberec

koberec