Nápadité počítačové stoly

Počítač tvoří v dnešní době již neodmyslitelnou část našich domácností. Čím více u něj trávíme času, tím důležitější pro nás bude jeho správné uložení. Počítačový stůl je tak skvělým řešením pro všechny milovníky nových technologií.

počítačový stůl
Zdroj: decoist.com

Počítačový stůl jako klenot místnosti

Základní vlastností, kterou by měl vámi zvolený stůl splňovat, je pochopitelně jeho správná výška. Ta hraje velmi významnou roli zejména při dlouhodobém sezení u počítače, kdy vlivem nesprávného umístění stolu a židle mohou vzniknout nepříjmené bolesti zad. Snažte se jim proto předejít už při samotném výběru nového stolu. Ten nemusí nutně být klasický kancelářský, který v domácím prostředím působí poněkud sterilně. Ba naopak se nebojte veselých barev a nápaditého provedení, díky čemuž se váš počítačový stůl stane skutečným klenotem místnosti.

počítačový stůl

Kam stůl umístit

Podstatné je také umístění počítačového stolu, které musíme vybírat skutečně důkladně. Vždy by měl být stůl tak, aby na něj dopadal dostatek světla, ale aby přitom nehrozilo, že se vám sluneční paprsky budou odrážet od monitoru. Z toho důvodu není vhodné umístění počítačového stolu naproti oknu, které se nám v monitoru může promítat a rušit nás tak během práce. Pozor dávejte také na místa, kudy se často chodí a kde tak může dojít k tomu, že vám někdo nešikovně zavadí o počítačový kabel. Vybírejte umístění stolu s rozvahou a vychutnejte si tak patřičné pohodlí za počítačem.

počítačový stůl

počítačový stůl

počítačový stůl

počítačový stůl

počítačový stůl

počítačový stůl

počítačový stůl

počítačový stůl
Zdroj: decoist.com