Nápady na netradiční uložení knih

Tradiční policové knihovny, jak je známe, jsou součástí našich domovů po řadu let. Možná je ale nejvyšší čas na změnu a náš dnešní příspěvek by vám mohl posloužit jako inspirace pro vaše nové uložení knih.

Creating-shelves-above-the-sleek-workdesk-beat-the-plain-old-shelves-any-day

Zdroj: decoist.com

Trend neviditelných knihoven

Všední regály na knihy už mohou v dnešní době působit v interiéru poměrně usedle, takže pokud hledáte nějaké oživení pro ukládání svých knih a časopisů, pak jistě oceníte dnešní příspěvek, ve kterém se podíváme, jak lze tyto věci ukládat moderně. Obzvlášť populární jsou nyní takzvané neviditelné police. Jejich kouzlo spočívá v tom, že po jejich upevnění na stěnu a následné naskládání knih skutečně nejsou na první pohled vidět a knihy tak vypadají, jako by levitovaly. To ocení zejména ti, kteří si nechtějí příliš lámat hlavu s tím, zda nová police do interiéru zapadne designově.

A-casual-space-for-magazines-books-and-paper-for-those-not-stacking-up

Nápadité uložení knih

Pro ty z vás, kteří by byli rádi, aby knihovna sloužila také ještě k jinému účelu, než je samotné ukládání knih, jsou tu například konferenční a noční stolky s policemi pro knihy. Využít lze ale také volný prostor pod postelí, kam si jistě šikovně vejde nejedna police na knihy. Moderní je ale také ukládání knih v obyvákových stěnách, kde vytváří příjemnou dekoraci. Vyhlaste konec tradičním knihovnám a ukládejte knihy tak, jak je to v současně době moderní. Jde o malou změnu, která vám bude přinášet radost dlouhodobě.

Built-in-shelves-of-the-bath-tub-provide-ample-space-for-books-and-magazinesTurn-the-unused-fireplace-into-a-space-for-booksA-simple-bench-turned-into-a-safe-haven-for-your-booksMidcentury-modern-sideboard-can-also-offer-storage-spaceMetallic-stand-for-books-also-doubles-as-a-cool-display
Zdroj: decoist.com