Nejflexibilnější police, jaké jste kdy doma měli

Hledáte do svého interiéru nějaký moderní doplněk, který je současně i praktický? Pak by vás mohla zaujmout velmi atypická police, která vám skvěle poslouží v každé místnosti. Co je na ní tak zvláštního, a proč byste si ji měli pořídit i vy? O tom už více v dnešním článku.

Zdroj: http://freshome.com/

Nevyhovuje vám poloha police? Otočte ji!

Tento nový moderní trend láká všechny příznivce zajímavého interiérové designu především na své nápadité provedení, díky kterému můžete tuto polici otočit až o 360°. Tím se stane vašim praktickým pomocníkem, ať už ji hodláte využívat jakkoliv – na uložení několika knih, DVD nebo iPadu. Police si navíc můžete pořídit v mnoha barvách a vytvořit si z nich tak skutečně originální a pestrou dekoraci. Její uchycení je velmi snadné a umožňuje právě onu libovolnou nastavitelnou polohu, kterou můžete dle potřeby měnit kolikrát jen budete chtít.

police

Praktická police, která by vám doma neměla chybět

Polic si můžete pořídit rovnou několik a rozložit je po interiéru tak, aby výsledný dojem byl co nejdokonalejší. To se vám podaří jistě velmi snadno, protože police jednoduchým, ale přesto velmi zajímavým prvkem, který vám pomůže efektivně využít prázdné plochy na vaší stěně. Šikovné police si najdou své místo nejen ve vašem obývacím pokoj či pracovně, ale také například v koupelně nebo kuchyni, kde tak díky nic budete mít po ruce vše potřebné.

police

police

police

police

police

police

police

police
Zdroj: http://freshome.com/