Obývací pokoje s kombinací černé a bílé

Myslíte si, že mít zařízený pokoj v černé a bílé barvě musí být nuda? Pak vás snad náš dnešní článek přesvědčí o tom, že to rozhodně nemusí být pravda, pokud zvolíte správné dekorace a trochu si pohrajete se zvolenými barvami. Pak už je jen otázkou chvilky, kdy se vám podaří vybudovat příjemný a útulný obývací pokoj.

modern-black-white-living-room-red-accent-floor-lamp-black-couches-coffee-table-frames-open-upstairs-area-tv-roses
Zdroj: home-designing.com

Černobílý svět designu

Monochromatické neznamená nudné. Ba naopak pokud aplikujete do interiéru vhodnou koncepci, dokážete z obývacího pokoje pomocí kombinace černé a bílé barvy učinit atraktivní místo, ve kterém bude radost trávit svůj volný čas. Skvěle vám poslouží například i různé odstíny šedé barvy, které můžete zkombinovat. Příjemnou atmosféru vytváří také použití přírodních materiálů, například dřeva. To můžete ponechat v přirozené barvě, protože tam alespoň místnost projasní.

grey-and-black-and-white-living-room-model-portraits-overhanging-lights-wooden-chairs-simple-white-coffee-table-geomtric-flooring-and-ceiling-fireplace

Detaily, na které nezapomínejte

Jak vidíte, problémem není skloubit více odstínů, ale spíše jde o vaši schopnost organizace a kreativity. Někdy stačí jen několik maličkostí, například pokojové rostliny, a původně černobílý interiér rázem změní svůj koncept. Stejně na tom budete i v případě, že využijete různé povlaky na polštáře, deky, závěsy si menší koberečky ke konferenčnímu stolku. To vše jsou možnosti, které máte, tak se jich nebojte využít naplno. Černobílé obývací pokoji vypadají velmi atraktivně a není důvod, proč se jich obávat.

hipster-cat-painting-dark-living-room-couch-throw-pillows-simple-end-table-pots-plants-cactus-lampdramatic-monochrome-lounge-palm-leaves-in-a-vase-large-black-and-white-abstract-wooden-coffee-table-indoor-plants-simple-white-couch-abstract-wall-art-wall-lamo-large-windowwhite-grey-black-living-room-indoor-plants-glass-end-tables-celing-lamps-glass-shelves-tv-tinted-glass-doors-ottoman-abstract-wall-artblack-and-white-living-room-l-shaped-couch-palette-coffe-table-wall-tvblack-furniture-living-room-ideas-large-bookshelf-desk-study-area-round-end-tables-large-seating-areablack-and-white-living-room-interior-designs-geometric-black-and-white-wall-patterns-glass-coffe-table-black-ottoman-glass-cabinet-modern-fireplace-large-window
Zdroj: home-designing.com