Postavte si nábytek

Máte rádi skládanky a stavebnice? Pak by se vám mohl líbit i nábytek z kolekce italského designéra Giorgia Caporaso. Ten navrhl jednotlivé části nábytku tak, abyste se svůj interiér mohli skutečně doslova postavit sami.

nábytek
Zdroj: http://freshome.com/

Stavebnice z nábytku

Moderní nábytek, který slibuje nepřeberné množství způsobů rozložení a sestavení – to je nová kolekce nábytku, se kterou si vyhrají i velcí. Vraťte se do dětských let a z několika kusů dřevěných rámů si postavte vlastní nábytkovou stěnu, kterou můžete po čase zase úplně od základů změnit a to velmi snadno. Každý dál této nábytkové stavebnice měří 45 x 45 x 5 cm a nabízí tak spoustu prostoru pro uložení našich věcí. Jeho sestavení je navíc velmi snadné a zvládne je opravdu každý.

nábytek

Vsaďte na barvy

Přijde vám nábytek v přírodních barvách moc všední a nevýrazný? I nábytkovou stavebnici si můžete pořídit v pestrých barvách. Paleta barevných odstínů nabízí mnoho způsobů, jak můžete jednotlivé čtverce sestavit. Kombinujte ale nejen barvy, ale i úhly rozložení čtverců a vzdálenosti mezi nimi. Tento typ nábytku využijete nejen jako dekoraci a úložný prostor na stěnu, ale klidně si můžete postavit i odkládací stolek a jiné prvky nábytku, které vás napadnou. Stavebnice z nábytku je velmi originálním způsobem, jak zvýraznit svůj interiér a postarat se o to, aby na první pohled zaujal každou vaši návštěvu.

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek
Zdroj: http://freshome.com/