Připravte na nový semestr i studentský pokoj

Studenti, kterým brzy znovu začne škola, se už pomalu připravují na návrat do školních lavic. Kromě pořizování školních pomůcek je ale třeba změřit se také na studentský pokoj, aby i ten byl na nový start semestru důkladně přípraven. Zajímá vás, jak na to?

studentský pokoj
Zdroj: decoist.com

Vše na svém místě

Studentský pokoj by měl především splňovat funkci příjemného prostředí pro studium i odpočinek. Proto je nutností psací stůl s dostatkem pracovního místa a kvalitní kancelářská židle. Potřebovat budete ale také důkladné osvětlení. To vše jsou věci, které byste měli mít pod kontrolou hned od samého začátku zařizování pokoje. Další kapitolou pak je postel. U ní záleží především na správné volbě matrace. Neváhejte si v prodejně vyzkoušet jejich měkkost, protože jedině tak najdete tu, na které se vám bude pohodlně spát.

studentský pokoj

Úložné prostory

Studenti standardně mají spoustu věcí, které je třeba někam uložit. K tomu nám mohou posloužit úložné boxy, které seženete v mnoha velikostech a z různých materiálů. Nezapomeňte ale, že úložné prostory nejsou potřeba jen ve studentském pokoji, ale také v koupelně či kuchyni. Efektivně se snažte využívat volná místa například pod postelí. Skvělou volbou jsou také zabudované skříně nebo sklápěcí postele, které vám výrazně pomohou ušetřit místo v pokoji. Věci ale vždy ukládejte tak, aby věci, které nejčastěji používáte, byly snadno dostupné.

studentský pokoj

studentský pokoj

studentský pokoj

studentský pokoj

studentský pokoj

studentský pokoj

studentský pokoj
Zdroj: decoist.com