Rohový nábytek

článků o tom, jak se vypořádat s malými prostory v bytě, jste si na našem webu mohli přečíst již několik. Dnes k nim ale přidáme jednu velmi populární vychytávku, jak na snadné poskládání jednotlivých kusů nábytku, pokud doma bojujeme o každé volné místo.

nábytek
Zdroj: decoist.com

Věčná otázka: kam s nimi?

Ať už jste si pořídili novou pohovku nebo konferenční stůl do svého obývacího pokoje, budete muset vyřešit otázku umístění. Když vás ovšem omezuje malý prostor v interiéru, máte mnohem méně možností, než tomu bývá o velkých domů, kde je místa na nábytek dostatek. Proto než vyrazíte pro nové kousky nábytku, zvažte, zda nemůžete pořídit takový, který by se dobře vypořádat s nedostatkem volného místa. Patří sem také různé druhy rohového nábytku – pohovky, lavice, stolky a podobně. A právě takový nábytek by pro váš interiér mohl být tím pravým.

nábytek

Využijte rohů místnosti naplno

Při zařizování domu většinou totiž lidé zapomínají na to, že stačí šikovně rozložit nábytek, využít každého většího místa a hned bude prostor vypadat opticky větší. Rohový nábytek vyřeší věcný problém se správným rozložením například v kuchyni nebo obývacím pokoji. Naučte se využívat rohů místnosti naplno a nenechte se rozhodit tím, že máte doma málo místa. To totiž rozhodně nemusí být překážka, pokud jste kreativní a budete si chvilku lámat hlavu nad tím, jak nábytek rovnoměrně rozložit tak, aby zabíral co nejméně místa.

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek
Zdroj: decoist.com