Šikovný pomocník pro váš snadný úklid

Blíží se Vánoce a řada z vás si tak již jistě láme hlavu s tím, co kterému členovi rodiny pořídit. Vsaďte na jistotu a věnujte svým blízkým praktického pomocníka do domácnosti, který jim pomůže ušetřit čas i námahu.

robotický vysavač
Foto: roboticky-vysavac.cz – iRobot Roomba 765 PET

Jak uklízet bez námahy

A čím jiným bychom měli začít než úklidem, který nepatří zrovna k nejoblíbenějším činnostem. Věřte ale, že pomocí několika inteligentních přístrojů se může i úklid vaší domácnosti proměnit v příjemnou činnost. Stačí jen vědět, pro které pomocníky sáhnout. Asi nejčastějším z nich je vysavač, který jistě v domácnosti už máte. Možná jste ale ještě neslyšeli o takzvaném robotickém vysavači, který oproti vysavači klasickému pracuje skutečně sám bez vaší pomoci. Stačí jej stiskem tlačítka zapnout, a pak už můžete jen sledovat, jak vám dokonale vyčistí vaši podlahu.

navirobot
Foto: roboticky-vysavac.cz – Samsung NaviBot SR 8F50

Proč jsou robotické vysavače tak oblíbené

Neexistuje jednodušší způsob čistění podlahy než je využití robotického vysavače. Není tak překvapením, že se jedná o uživateli velmi oblíbený produkt, který si získává čím dál tím více fanoušků. Není totiž vůbec náročný na údržbu a disponuje velmi snadným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Přístroj je navíc vysoce inteligentní a vybavení čidly, které mu zabrání v pádu ze schodů a uchrání jej před nárazem do vašeho nábytku. Další nespornou výhodou robotického vysavače je jeho široké spektrum využití na různé povrchy a to od dřevěných či laminátových podlah až po dlažbu a linoleum. Pokud jste majiteli domácího mazlíčka, pak jistě oceníte i speciální robotické vysavače na zvířecí chlupy.

iRobot
Foto: roboticky-vysavac.cz – iRobot Roomba 660 PET

Kde si je můžete pořídit

Robotické vysavače v současné době nabízí celá řada tuzemských obchodů, doporučujeme však vybírat ty, které nabízí za stejnou cenu nadstandardní komunikační servis a poradenství, stejně jako robotický-vysavač.cz. Zakoupit u nich můžete vysavače různých typů a parametrů, s jejichž výběrem vám specializovaný prodejce vždy rád pomůže. Investujte do chytrých pomocníků a usnadněte tak úklid domácnosti nejen sobě, ale i svým blízkým, kteří tento praktický vysavač jistě velmi ocení.