Skvělé nápady na netradiční noční stolky

Noční stolek nemusí být jen nudným kouskem nábytku. Využijte jeho možností naplno a dodejte své ložnici netradiční doplněk, který ji skvěle oživí.

noční stolek
Zdroj: architectureartdesigns.com

Abychom se v ložnici cítili pohodlně

Snem každého z nás je skvěle vypadající a pohodlná ložnice. Vždyť je to také místnost, ve které trávíme zhruba třetinu našeho života a není se tak čemu divit, že se v ní chceme cítit co nejlépe. Dopomoci nám k tomu může nejen správná volba matrace, ale i nábytku, který celý interiér dotváří. Důležitým kusem nábytku je pochopitelně i noční stolek, kam si můžeme odkládat své věci. Je to tedy nejen dekorační, ale i praktický prvek, který by ve vaší ložnici neměl chybět. Jak mít noční stolek, který ještě nemá nikdo jiný?

noční stolek

Noční stolek podle vašich představ

Pokud vás láká varianta originální nočního stolku, nemusíte hned vyrážet do prodejny s nábytkem. Nejdřív se zkuste zamyslet, zda doma nemáte nějaký kousek, který by stačilo jen trochu vylepšit a získat tak noční stolek za minimum nákladů. Nebojte se využít starší police, stojany a židle. To vše z trochou šikovnosti můžete proměnit v dokonalý noční stolek, který bude skutečným originálem. Pokud potřebujete inspiraci, můžete ji načerpat z našeho dnešního příspěvku, kde naleznete spoustu skvělých nápadů, které lze při výrobě netradičního nočního stolku využít. Nebojte se experimentů a najděte svůj vlastní styl.

noční stolek

noční stolek

noční stolek

noční stolek

noční stolek

noční stolek

noční stolek

noční stolek
Zdroj: architectureartdesigns.com