Na stěnu s vodovkami

Barevné malby na stěnách nejsou v dnešní době ničím neobvyklým. Většinou se však setkáváme s profesionálními barvami přímo na stěny. Málokdo totiž ví, že obyčejné vodové barvy mohou posloužit stejně skvěle. A výsledná podoba stěny vás může pravdu příjemně překvapit.

malba
Zdroj: architectureartdesigns.com

Vodové barvy znovu na scéně

Snadná dostupnost a následná manipulace s vodovými barvami nejsou jedinými přednostmi tohoto způsobu zkrášlování místnosti. Díky své konzistenci můžete s vodovkami tvořit skutečná umělecká díla a pořádně se na stěně vyřádit. Pokud nebudete s výslednou podobou spokojeni, pak jednoduše vodovky ze stěny lehce setřete. I to je jedna z mnoha výhod malby vodovými barvami. Vraťte se i vy na okamžik do školních lavic a vzpomeňte si na hodiny výtvarné výchovy, kdy jste si mohli vytvářet kresby podle svých představ.

malba

Mnoho barev i možností

Nebuďte vázání na tradiční malby na stěnách, na které jste zvyklí a popusťte uzdu své fantazii. Představte si, že je vaše stěna jeden obrovský výkres a je jen na vás, jak jej vyzdobíte. Malujete-li například v dětském pokoji, nebojte se k tvorbě přizvat i dítě, které bude mít radost, že se s vámi může podílet na tvorbě něčeho tak úžasného. Nepovedené kresby můžete opět velmi snadno odstranit. Pohrát si můžete i s různými uměleckými technikami, které při tvorbě kresby použijete. Stínujte, kombinujte, překreslujte – to vše je povoleno.

malba

malba

malba

malba

malba

malba

malba

malba
Zdroj: architectureartdesigns.com