Vinilové plovoucí podlahy jsou jedničkou ve své oblasti

Plovoucí podlahy jsou jednoznačnou volbou většiny lidí. Jsou pevné, dobře vypadají, snadno se udržují a mají řadu dalších doprovodných vlastností. Jejich pokládka je navíc jednoduchá a spolehlivá díky zámkovým spojům, které jsou součástí většiny typů plovoucích podlah.

podlahy
photos2.zillow.com

Základním rozdělovníkem plovoucích podlah je materiál, ze kterého jsou jednotlivé dílce vyrobeny. Každý materiál obsahuje jiné vlastnosti a také vyžaduje odlišný přístup při montáži. Je tu ovšem ještě jeden materiál, který směle konkuruje všem ostatním – vinilové plovoucí podlahy.

Vinilové plovoucí podlahy se staly nejoblíbenějším materiálem

Klasická linolea, dlažba i dřevo je ve srovnání s vinilovými plovoucími podlahami jako druhořadý materiál. Lidé velmi rychle odhalili výhody této podlahové krytiny a poptávka proto nezadržitelně stoupá. Vinilové plovoucí podlahy se vyznačují vysokou odolností a to i v místech s vysokou zátěží. Do slova na ně můžete postavit cokoliv a vrstva podlahových dílců zůstane neporušena. Jedinečnou vlastností je také výběr vzhledů, které mohou imitovat i dřevo nebo kámen.

Kvalitní plovoucí podlahy nemusejí být drahé

Přes všechny své výhody je vinilová plovoucí podlaha jednou z nejdostupnějších vůbec. Podrobnosti o cenách vám může odhalit ceník plovoucí podlahy. Také plovoucí podlahy mají totiž své kolekce, které podléhají nejen vysokým nárokům zákazníků, ale také nejnovějším módním trendům, které nepronásledují pouze oblečení a obuv, ale také jednotlivé dekorační prvky týkající se dlaždic, bytového textilu a samozřejmé i plovoucích podlah.

I laminátové plovoucí podlahy mají vysokou kvalitu

Pokud ale přesto trváte na tradiční laminátové plovoucí podlaze, můžete zvolit exkluzivní model plovoucí podlahy Quick Step. Zaručuje nejen dlouhodobě vysoké standardy kvality materiálu, ale také pestrý výběr nabídky. Tato plovoucí podlaha má navíc precizní zámkový spoj s dvojím zajištěním, který udrží celek podlahy pohromadě a zaručí ji dlouhou životnost. Těžko byste mezi laminátovými podlahami hledali kvalitnější kolekci, než je tato belgická výroba.

podlahy
Zdroj, foto: design2buildoc.com