Víte, jaké barové židle jsou na našem trhu k dostání? Bohatou nabídku najdete na Hawaj.cz

K teplu domova a příjemné atmosféře bezesporu patří i zábava a místo na odpočinek. Tím však nemusí být jen sedačka, pohovka, ložnice či houpací síť pověšená k relaxu v pracovně. Pohodlí a prostor pro zábavu přináší i bar.

barová židle
ilustrační foto: pixabay.com – JayMantri

Máte-li v domě či bytě dostatek prostoru, určitě si jej vybudujte, nebudete litovat. A pokud jej již máte, doplňte jej pohodlnými barovými židlemi, abyste zde mohli trávit hodiny povídáním s partnerem či přáteli. Kupříkladu některými z e-shopu Hawaj.cz.

Zpracování, které vás nadchne a pohladí zároveň

Máte rádi moderní vzhled, ale zároveň požadujete komfort, kvalitní provedení, stabilitu a dlouholetou funkčnost? V tom případě si vyberte kovové barové židle. Velmi líbivé a do domácích i profi barů hodící se jsou barové židle CL-3227 BK v černém provedení. Jsou bohatě polstrované, stabilní, kvalitní zpracování vás nezklame po žádné stránce. Umělá kůže je zárukou velmi snadné údržby, sedátko o rozměrech 54 x 35,5 cm je plně otočné. Židle je výškově nastavitelná, velmi stabilní, o čemž vás přesvědčí kruhová podstava s průměrem 40 cm. Za dva kusy nyní zaplatíte o 52% nižší cenu, než byla původně. Je k dostání za 2 499 Kč.

Ani plastové barové židle nezaostávají. I tady si vyberete z typů s krásnou nohou z pochromované oceli se zrcadlovým efektem. Nechybí jim důležitá opora pro nohy a příjemná barevná paleta umožní zakomponovat tyto židle do barevně jakéhokoli prostoru. Bílé provedení se hodí kamkoli, červené nebo zelené místnost rozsvítí a podtrhne jeho originalitu.

Ať už chcete židle kruhové, obdélníkového tvaru nebo netypicky navržené do kuchyně či obývacího pokoje, Hawaj.cz vám přináší dostatečnou nabídku, ze které si zajisté vyberete. Neváhejte a využijte jejich lákavé slevy, díky nimž vám jsou židle skutečně nadosah.