Jak vybrat kvalitní plovoucí podlahu

K dokonalému utvoření interiéru je nepostradatelná podlaha. Velmi moderní variantou jsou plovoucí podlahy, které svým přírodním vzhledem podtrhují útulnost vašeho domova. Na výběr máte z nepřeberného množství typů, které jsou charakteristické svými vlastnostmi, druhem materiálu nebo barevnými odstíny.


Foto: jactod / Pixabay

Plovoucí podlahy

Nevybrali jste si ve vašem hobby marketu? Pak by tou správnou volbou mohly kvalitní plovoucí podlahy Obi. Podlahy poskytované certifikovanými výrobci zaručují kvalitu a garanci. Laminátové, plovoucí a vinylové podlahy včetně příslušenství nabízí podlahy Brno a podlahy Praha. V případě, že nehledáte podlahy vyrobené ze dřeva nebo jejich imitace, u těchto prodejců máte možnost vybírat z variant, mezi které patří oblíbené linoleum nebo PVC.  Nabídka také obsahuje možnost instalace montáží interiérových dveří nebo obložení schodišť. To vše ve spojení s kompletním zákaznickým servisem zdarma, která zahrnuje zpracování zakázky, navržení řešení a cenové nabídky. Rozsáhlý sortiment a ceny srovnatelné s hobby markety vás zaručeně nemohou zklamat.

Plovoucí podlahy musí splňovat základní požadavky, jakými jsou izolační vlastnosti, odolnost proti mechanickému poškození a nečistotám nebo v neposlední řadě dlouhou životnost. Jedním z důležitých aspektů pro zachování funkčnosti je správná montáž. Zkušení odborníci vám podlahu položí za minimální dobu, bez námahy a s jistotou kvalitně odvedené práce. Chcete si podlahu položit sami, ale chybí vám potřebné nářadí? Nezoufejte, v těchto případech si můžete vše zapůjčit v hobby marketu nebo řemeslných dílnách. Vybírejte podlahy Quick Step, které do sebe jednoduše zapadnou díky zámkovému spoji. Nezapomínejte na to, že podlaha je jednou z nejvíce namáhaných součásti domova a předejděte nežádoucím problémům spojenými s nekvalitní pokládkou. Navíc podlaha je tím prvním, co vidí každý návštěvník vašeho domu a sladěný interiér působí nejen stylově, ale zanechává elegantní a luxusní dojem.