Bydlete tak, jak jste si vysnili

Jak si vybrat to nejlepší místo pro život? Tuhle otázku si položíme v momentě, kdy si pořizujeme nové bydlení. Zajímá nás totiž tolik věcí. My jsme pro vás vybrali osm nejběžnějších otázek, které si pokládáme a přinášíme na ně odpověď.

modranka1

Pomůžeme vám s výběrem místa a bydlení, které jste si vysnili. Přečtěte si běžné starosti, které většinu lidí trápí, když se chystají pořídit si nové bydlení.

Vejdeme se ve čtyřech?

Je nám jasné, že zprvu budete dva a pak je dost možné, že se vaše rodina rozroste o jednoho, dva nebo tři členy. V Rezidenci Modřanka je opravdu široká nabídka nových bytů. Pokud se chystáte jen na jednoho sviště, tak si u nás vyberete stejně dobře, jako když budete chtít mít doma fotbalové mužstvo.

Budou mít děti školu kousek od domova?

Rezidence Modřanka se nachází kousek od jeslí, mateřské školy i základní školy, takže nemusíte mít starost, že budete muset děti do školy vozit daleko.

Nebudu se tahat daleko s nákupem?

V blízkosti Rezidence Modřanka je hned několik obchodů s potravinami od menších obchůdků, až k větším supermarketům. Nechybí ani farmářské trhy pro všechny, kteří žijí zdravě a mají rádi produkty přímo od zemědělců.

Pokud se však budete chystat na velký nákup pro celou rodinu, přijde vám vhod parkovací stání umístěné pod novostavbou, ze kterého se suchou nohou díky výtahu dostanete pohodlně až k vašemu novému bytu.

Je poblíž doktor?

Pár kroků od Rezidence Modřanka je rovnou celá poliklinika, kde naleznete téměř každého doktora, kterého budete potřebovat.

Je v okolí zeleň?

Rezidence Modřanka je obklopená zelení. Nemusíte mít strach, vaše děti i vy můžete trávit volný čas na čerstvém vzduchu v přírodě i přesto, že budete bydlet v Praze. Co třeba procházky v Modřanské rokli?

Nebudou se děti po škole nudit?

Zelené prostranství, které vznikne uprostřed Rezidence Modřanka poskytne nejen soukromí, ale jeho součástí budou i prolézačky, kde se děti mohou vyblbnout. Kousek od Modřanky se nachází Dům dětí a mládeže Praha 12 – Monet, který nabízí nesčetně volnočasových aktivit.

modranka2

Nebudu se v Modřanech nudit já?

Rezidence Modřanka je umístěna kousek od břehů Vltavy, které jsou krásným místem na procházky. Na břehu Vltavy se také nachází cyklostezka, která vede až do Vraného nad Vltavou, kde se můžete projít nebo projet na kole, bruslích či koloběžce nebo skatu. V Modřanech je také minigolf a golfové hřiště. Nechybí ani kino, knihovna, restaurace, kavárny, vinárny a nákupní centrum.

Jak daleko to budu mít do centra města?

Centrum města je z Modřanky skvěle dostupné, jak autem či MHD. Poblíž developerského projektu jsou zastávky tramvají, autobusů i vlaku. Do centra města se dostanete velmi snadno a během pár minut.