Ekologický domeček pro vaši kočku

Při zařizování interiéru bychom neměli zapomenout ani na své domácí mazlíčky a jejich potřeby. Pokud vám obyčejné látkové domečky pro kočky přijdou moc všední a zejména nepraktické, poohlédněte se po jejich ekologické papírové variantě.

domek
Zdroj: decoist.com

Ekologický i praktická

Tuto novinku ocení nejen ekologicky smýšlející majitelé domácích mazlíčků, ale především ti, kteří dávají přednost praktickému využití. Klasické pelíšky totiž zvířata mnohdy poničí a vzhledem k tomu, že se nejedná o levnou záležitost, je na místě pořízení papírového domečku, jehož poškození nás nemusí tolik mrzet. Stejně skvělé jsou barevné varianty, ve kterých jsou domečky pro kočky nabízeny. Pohled na ně vám tak zaručeně vždy vykouzlí úsměv na tváři.

domek

K odpočinku i ke hře

Ekologické domečky pro kočky jsou určeny jak pro starší kočky, které v něm naleznou klid k odpočinku, tak pro hravá koťata, pro které bude toto netradiční řešení příjemným zpestřením. Konstrukce domečku je velmi jednoduchá a díky využití papíru také lehká a lze ji tak velmi snadno přenášet na místa, na která právě potřebujete. Použitý karton je natolik odolný, že jej může vaše kočka využívat i na terase. Vyberte si jeden z atraktivních vzorů a dopřejte svému interiéru tento nový moderní doplněk a kočce skvěle vypadající a ekologické útočiště. S papírovým domečkem to pro vás bude hračka.

domek

domek

domek

domek

domek

domek

domek
Zdroj: decoist.com